Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pde_top.png

Opiekunka do Pani
Wynagrodzenie: 1250€
Miejscowość: 57627 Hachenburg
Wyjazd: od zaraz

form.png

 

Informacje o podopiecznej

Do opieki jest Pani 40 kg 1956 r. Chora na demencję i raka. Pani przesypia noce i jeździ na wózku. Nie jest problematyczna. Opiekunka może liczyć na wsparcie ze strony rodziny podopiecznej szczególnie wnuczki. Zakupy do indywidualnego ustalenia z rodziną. Może robić zakupy rodzina lub opiekunka, jeśli chce. Do obowiązków opiekunki będą należały również standardowe czynności porządkowe W domu są 3 koty. Idealne zlecenie dla miłośniczki zwierząt.

WYMAGANIA: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Do dyspozycji opiekunki pokój z tv i internet w domu. Palenie akceptowane na dworze.

Wynagrodzenie:

1250€ netto 

Kontakt

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numer 957-390-451, drogą mailową [email protected] lub wypełniając poniższy formularz:

form.png

form.png

 

--------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...