Skocz do zawartości

KIndergeld a prawo!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. Ja czekałam kilka miesięcy. Nawet Niemców zjada administracja i im nie wychodza reformy. Ale cieszę się, że mam i każdy dostanie, a że trzeba czekać na rozpatrzenie dłuuuugo to może nie narzekajmy, bo jeszcze zniosą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja czekałam kilka miesięcy. Nawet Niemców zjada administracja i im nie wychodza reformy. Ale cieszę się, że mam i każdy dostanie, a że trzeba czekać na rozpatrzenie dłuuuugo to może nie narzekajmy, bo jeszcze zniosą :)
ha ha masz racje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Adamos, a mógłbyś mi w skrócie wytłumaczyć jakie dokumenty dostarczałeś, żeby otrzymać Kindergeld? Ja już jestem w urzędzie 4 raz i ciągle czegoś mi brakuje. Strasznie ciężkie jest wypełnienie wszelkich formalności. Jak zwykle biednemu wiatr w oczy :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie. Co trzeba zrobić, żeby móc otrzymywać również Kinderzuschlag? Wystarczy mieć niskie dochody, czy jeszcze jakieś dodatkowe dokumenty przynieść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...