Skocz do zawartości

Opiekunka?? dla Seniorki?? Pełna zieleni okolica??? Dostępny podnośnik??, Pflegedienst??‍⚕️, bliskość sklepów?, OSOBNE MIESZKANIE??? ?1500 € neto/m-c +150 € premii wakacyjnej ?


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Opiekunka?? dla Seniorki?? Pełna zieleni okolica??? Dostępny podnośnik??, Pflegedienst??‍⚕️, bliskość sklepów?, OSOBNE MIESZKANIE??? ?1500 € neto/m-c +150 € premii wakacyjnej ?
Numer oferty: 6996

Planowany termin wyjazdu: OD ZARAZ
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1500 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje Seniorka mieszkająca w domu jednorodzinnym w pełnej zieleni okolicy. Sklepy oddalone są o 15 minut drogi pieszej. Pani z powodu choroby większość czasu spędza leżąc w łóżku, jednak lubi przesiadać się na wózek. Potrafi samodzielnie się na nim poruszać. Na miejscu dostępny jest podnośnik i łóżko transferowe. Seniorka bardzo lubi czytać, a gdy jest ładna pogoda przebywać w ogrodzie. Jest całkowicie sprawna psychicznie. Codziennie rano przychodzi Pflegedienst.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie z dostępem do Internetu.

Wymagania:

Osoba niepaląca
Doświadczenie w opiece
Dobra znajomość języka niemieckiego

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...