Skocz do zawartości

Czy agencja pobiera prowizje od znalezionej pracy?


Gość Monika
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Napiszcie mi proszę czy agencja pobiera prowizję za znalezioną pracę? A jezeli tak to kiedy po pierwszym miesiącu?

Dziękuję.

Moniko, firmy nie biora nic za znalezienie pracy. A jesli trafiłas na taką co bieze to uciekaj z niej, jak wspomniała Mała jest to nielegalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Napiszcie mi proszę czy agencja pobiera prowizję za znalezioną pracę? A jezeli tak to kiedy po pierwszym miesiącu?

Dziękuję.

Agencja nie pobiera. Pośrednicy tak, to najczęściej osoby działające w pojedynke przerzucajace polskie opiekunki do niemiec, znajduja prace, biora z to kase i na tym sie kończy współpraca. Nie widze sensu jesli firmie nic płacić nie trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Napiszcie mi proszę czy agencja pobiera prowizję za znalezioną pracę? A jezeli tak to kiedy po pierwszym miesiącu?

Dziękuję.

........................

Nie tylko za zsnalezienie p[racy to są instytucje ,które okradają opiekunów .....jeszcze taka Pani mi powie i tak Pan dobrze zarabia ..na godzine 1.70 obłęd a ona kasuje około 700E dla siebie. za to powinien się ktoś wziąć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Napiszcie mi proszę czy agencja pobiera prowizję za znalezioną pracę? A jezeli tak to kiedy po pierwszym miesiącu?

Dziękuję.

........................

Nie tylko za zsnalezienie p[racy to są instytucje ,które okradają opiekunów .....jeszcze taka Pani mi powie i tak Pan dobrze zarabia ..na godzine 1.70 obłęd a ona kasuje około 700E dla siebie. za to powinien się ktoś wziąć:)

Tylko co zrobić bez agencji? Zależy mi na legalnej pracy i nie bawieniu się w robotę papierkową, której i tak nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Napiszcie mi proszę czy agencja pobiera prowizję za znalezioną pracę? A jezeli tak to kiedy po pierwszym miesiącu?

Dziękuję.

........................

Nie tylko za zsnalezienie p[racy to są instytucje ,które okradają opiekunów .....jeszcze taka Pani mi powie i tak Pan dobrze zarabia ..na godzine 1.70 obłęd a ona kasuje około 700E dla siebie. za to powinien się ktoś wziąć:)

odpowiedziałam Ci w tym wątku, bo wiem ile agencje na nas zarabiają: http://opiekunkaradzi.pl/agencia-gewerba-vt12359.htm#20195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agencje nie pobierają żadnej prowizji, jesczze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś chciał ode mnie pieniądze za to, że mi prace znajdzie. Nie daj się wmanewrować[/

za to póżniej kasują od rodzin słone pieniadze...dla mnie to złodzieje....

[ Dodano: Pią 07 Lis, 2014 19:45 ]

Witam wszystkich. Napiszcie mi proszę czy agencja pobiera prowizję za znalezioną pracę? A jezeli tak to kiedy po pierwszym miesiącu?

Dziękuję.

........................

Nie tylko za zsnalezienie p[racy to są instytucje ,które okradają opiekunów .....jeszcze taka Pani mi powie i tak Pan dobrze zarabia ..na godzine 1.70 obłęd a ona kasuje około 700E dla siebie. za to powinien się ktoś wziąć:)

Tylko co zrobić bez agencji? Zależy mi na legalnej pracy i nie bawieniu się w robotę papierkową, której i tak nie rozumiem.

to prawda ,ale bez przesady ja pracuję 24 godziny na dobę i mam przykładowo 1300 a Agecja 700E. jest to normalne??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda ,ale bez przesady ja pracuję 24 godziny na dobę i mam przykładowo 1300 a Agecja 700E. jest to normalne??????

700 euro dla agencji? Widziałam umowę mojej podopiecznej. Jej syn płacił za mnie 1800 euro. Ja zarabiałam 1000 euro. Zostawało 800 euro. Z tego 300 euro kosztuje agencje niemiecki agent co miesiąc. Czyli zostaje 500 euro miesięcznie. A odchodzi z tego jeszcze podatek, zus, obsługa księgowa, koordynator i pewnie parę rzeczy o czym nie mamy pojęcia. Nie bronię agecnji, ale bez agencji byłoby bardzo trudno to wszystko ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam tej Agencji ,ale one większosci są po jednych pieniadzach okradają opiekunów jak tylko się da...jestem na Gewrbie i Agencja kasuje 1870 E a ja mam 1250 --jest to normalne ,oni za mnie nic nie płacą... od stycznia powiedziałem ,że 1300 ani centa mniej... muszą zarabiać to logiczne ale nie w taki sposób ---opiekun jest 24 godziny a wiemożna Pani z Agencji 8-10 godzin i kasuje 1|3 mojej pensji wnet 1|2 pensji==szkoda słów! Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam tej Agencji ,ale one większosci są po jednych pieniadzach okradają opiekunów jak tylko się da...jestem na Gewrbie i Agencja kasuje 1870 E a ja mam 1250 --jest to normalne ,oni za mnie nic nie płacą... od stycznia powiedziałem ,że 1300 ani centa mniej... muszą zarabiać to logiczne ale nie w taki sposób ---opiekun jest 24 godziny a wiemożna Pani z Agencji 8-10 godzin i kasuje 1|3 mojej pensji wnet 1|2 pensji==szkoda słów! Pozdrawiam:)

Co rozumiesz przez okradanie? pracuję w agencji i nie czuję się okradana. Mam prawo wybranej dowolnej agencji z czego już korzystałam, mogę jeździć na czarno oraz założyć działalność. To mój wybór. Nie rozumiem tego biadolenia. Czyli Twoja agencja też cię jak to mówisz "okrada"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...