Skocz do zawartości

Głównie pomoc w DOMU- LEKKA OFERTA/ Opieka nad samotną, spokojną seniorką/ 1450 euro/ okolice Monachium


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Głównie pomoc w DOMU- LEKKA OFERTA/ Opieka nad samotną, spokojną seniorką/ 1450 euro/ okolice Monachium

Miejscowość: Eching ( 20 km od Monachium)
Data wjazdu: 2021-07-04
Wynagrodzenie: 1450 €
Znajomość języka: dobry

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Podopieczną jest 91-letnia samotnie mieszkająca kobieta ( 155 cm, 40 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek. Ze względu na przebyte złamanie kości szyjki udowej oraz żeber jest zagrożona upadkiem.

Opis oferty:

Kobieta porusza się przy balkoniku. Jest częściowo inkontynentna (nosi wkładki, które wymienia samodzielnie). Sama się myje oraz przebiera - należy pomóc jej ewentualnie przy myciu włosów. Do głównych obowiązków należy pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z lepszą komunikatywna znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Chętnie Panią powyżej 60. roku życia. Wynagrodzenie: 1450 euro netto/miesiąc + 170 euro za zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...