Skocz do zawartości

✅OD ZARAZ!✅ Towarzyski, mobilny??‍♂️ Senior?? z poczuciem humoru? Piękna, zielona okolica??? bardzo blisko Dortmundu! Pomoc Pflegedienst??‍⚕️, dla opiekunki?? odnowiony? pokój 20m2? ?1700 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej???


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

✅OD ZARAZ!✅ Towarzyski, mobilny??‍♂️ Senior?? z poczuciem humoru? Piękna, zielona okolica??? bardzo blisko Dortmundu! Pomoc Pflegedienst??‍⚕️, dla opiekunki?? odnowiony? pokój 20m2? ?1700 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej???
Numer oferty: 6999

Planowany termin wyjazdu: 18.06.2021
Lokalizacja: Dortmund
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1700 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Poszukujemy opiekunki dla bardzo towarzyskiego, kulturalnego Pana mieszkającego w przepięknej, pełnej zieleni okolicy w przytulnym domu jednorodzinnym w miejscowości niedaleko Dortmundu. Senior porusza się przy rollatorze. Czasem może bywać zdezorientowany bądź zapominalski. Z racji ogólnego osłabienia starczego chodzenie może grozić upadkiem, dlatego czuje się on bezpiecznie zawsze mając kogoś u boku. Pan bardzo lubi czytać stare czasopisma oraz słuchać ciekawych opowiadań. Ważne jest aby motywować go do ruchu. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała
Wymagana pomoc w toalecie

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji opiekunki jest w pełni umeblowany, odnowiony pokój o powierzchni 20m2 z dostępem do Internetu i telewizji.

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece
Osoba niepaląca

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...