Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, violka napisał:

Ale dlaczego wspominasz o tym w randkowym wątku ? Dajesz nam do zrozumienia , że masz jakieś niecne zamiary  ? :d:haha:

Dwa pietra wyżej Dodzia wspomniała o sanatorium w Sopocie i tak z rozpędu....:szydera: a niecne zamiary...? Jak będzie jakiś przystojny apsztyfikant samotny to.....wezmę go w obroty....taneczne.....:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Poprzemy cię u każdego doktora ...od głowy . Potwierdzimy , że masz już jakieś omamy , że jak sanatorium ....to randki konieczne . Bez nich sanatorium się nie liczy :szydera:

Baśka ! Ty też złóż papiery....może trafi nam się wspólny wyjazd....:szydera: ale byśmy poszalały

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Baśka ! Ty też złóż papiery....może trafi nam się wspólny wyjazd....:szydera: ale byśmy poszalały

Pojedziemy prywatnie . Stać nas na to . Tyle , że w sanatorium to kalectwa wieczyste mogą być . Se na wczasy pojedziemy ...dla emerytów :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pojedziemy prywatnie . Stać nas na to . Tyle , że w sanatorium to kalectwa wieczyste mogą być . Se na wczasy pojedziemy ...dla emerytów :szydera:

Obawiam się, że więcej tych kalectw na tych prywatnych wczasach będzie....:d wybulimy kupę kasy i nic nie użyjemy  :haha: trza spróbować najpierw na NFZ i zrobić rekonesans :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59 Czas oczekiwania dla nowicjuszek sanatoryjnych to niekoniecznie 2 lata. Pierwszy raz to mozna znacznie szybciej pojechać. Trzeba tylko dzwonic po tak zwane zwroty. Ja tez się nie wyrobiłam, żeby złozyć w kwietniu nowy wniosek, ale w lipcu nie omieszkam. U nas się czeka 26 miesięcy, ale......jak od powrotu z ostatniego sanatorium upłynie poltora roku to mozna juz sie ubiegać o zwroty. Tak mam zamiar uczynić :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

@violka :d :d:d Naprawdę? Ale ze tak powiem jaja :d . No bym się dała pokroić za to, że to Sayonara do wód pojechała :d . No tak czy tak @sayonara 52 owocnego związku życzę, a od @Serenity czekam na sanatoryjna relację.

Napiszę dokładnie o tym sanatorium.

Póki co brak mi czasu, ale kto wie ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@awe59 Czas oczekiwania dla nowicjuszek sanatoryjnych to niekoniecznie 2 lata. Pierwszy raz to mozna znacznie szybciej pojechać. Trzeba tylko dzwonic po tak zwane zwroty. Ja tez się nie wyrobiłam, żeby złozyć w kwietniu nowy wniosek, ale w lipcu nie omieszkam. U nas się czeka 26 miesięcy, ale......jak od powrotu z ostatniego sanatorium upłynie poltora roku to mozna juz sie ubiegać o zwroty. Tak mam zamiar uczynić :d 

To skomentuję tylko, że szybciej można sobie mężczyznę znaleźć niż do sanatorium wyjechać...

Temat tu randkowy  wpisałam w lipcu 2017

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59  :d :d Koniecznie Ewuś, ale musisz wiedzieć, ze w sanatoriach to sami narciarze i suwaki. Czasami trafi się jakiś hm.......złoty strzał , ale to bardzo, bardzo rzadko :d:d :d . Mnie w Ciechocinku adorował bezskutecznie (dla niego) pewien, jak twierdził wuefista, z jedną nogą krótszą o jakieś dobre 10 cm i oficjalny  miłośnik PIS-u. Obrzydły stary   dziad. Brrrr, uchowaj mnie bobrze od takich amantów :d :d :d . Ja tam za gwiazdę robiłam, bo byłam najmłodsza z tych posunietych w latach :d :d :d  . Byly jeszcze 2 młodki takie przed czterdziestką, sliczne dziewczyny, ale dziady miały respekt :d :d :d , bo za mlode :d :d :d . No tak czy tak, w sanatorium fajnie jest :d .

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59 Według mnie narciarz. Miałam prawdziwa przyjemność tanczyć w Kołobrzegu rock & rolla z narciarzem, ktory odrzucił kule :d . Suwaki tylko się z zazdroscią przyglądali :d , a narciarz wzdychał i co chwilę powtarzał : oj żeby mnie mój ortopeda teraz widział...... :d :d :d .

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

@Dodzisława  Dodziu kochana, a ktory lepszy....? Suwak czy narciarz ? :szydera: bo nie wiem na którym żurawia zawiesić w razie W.....:haha:jak mnie wyśle NFZ :d

Suwak cały czas chce posuwać ...na ile mu staje . Sił staje .

Narciarz to chyba taki skoczek , co jak źle z progu wyjdzie to mu tylko lądowanie pozostaje ....z telemarkiem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity O matko kochana :d :d :d , no nie z moim temperamentem :d :d :d . Jednakowoż masz rację, tisze jediesz, dalsze budiesz. Niestety, w moim przypadku to niewykonalne. Taki charakterek i co zrobisz jak nic nie zrobisz? Poza tym, oprócz kilku wyjątków, nie spotkałam takiego mężczyzny dla ktorego poskromiłabym swój power. No i ta cudowna niezależność, z którą tak się trudno rozstać. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@Serenity O matko kochana :d :d :d , no nie z moim temperamentem :d :d :d . Jednakowoż masz rację, tisze jediesz, dalsze budiesz. Niestety, w moim przypadku to niewykonalne. Taki charakterek i co zrobisz jak nic nie zrobisz? Poza tym, oprócz kilku wyjątków, nie spotkałam takiego mężczyzny dla ktorego poskromiłabym swój power. No i ta cudowna niezależność, z którą tak się trudno rozstać. 

Racja, wszystko jakoś kosztuje i za związek się płaci niezależnością.

Ale mnie już wolność się przejadła, choć smakuje nieźle, to oddałam...

A może i Ciebie jakiś mężczyzna zaskoczy temperamentem ? Choć może nie ci z sanatorium ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...