Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
O 6.09.2018 at 20:39, opiekunkaa404 napisał:

to może po kolei,temat randkowania na sztelach,i tu takie wszystkie grzeczne jedna drugiej odradza,i  tak dalej,a przecież inaczej wszystko to wygląda w swieecie realnym

 

Zabawy na forach randkowych ,,nie na sztelach,,ja np, nie odradzam a wręcz zachęcam aby taka jedna z drugą aby demencji nie miec wzięły się za faceta jak są oczywiście same,,nie namawiam zakochanych mężatek ani dewotek,a w świecie realnym wygląda tak,że poznając faceta już nie pracujesz jako opiekunka ,,tak zle i tak nie dobrze,,,:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Zabawy na forach randkowych ,,nie na sztelach,,ja np, nie odradzam a wręcz zachęcam aby taka jedna z drugą aby demencji nie miec wzięły się za faceta jak są oczywiście same,,nie namawiam zakochanych mężatek ani dewotek,a w świecie realnym wygląda tak,że poznając faceta już nie pracujesz jako opiekunka ,,tak zle i tak nie dobrze,,,:haha:

Ciekawa teoria na temat tej demencji :haha:

Zakochanej mężatki to chyba na forum randkowym nie uświadczysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Ciekawa teoria na temat tej demencji :haha:

Zakochanej mężatki to chyba na forum randkowym nie uświadczysz ;)

A skąd my to możemy wiedzieć ,,jakie tam są kobiety,,a kto wie? może są takie? co potrzebują kilku facetów,,każdemu wolno kochac , każdemu randkować, a zresztą każdemu wszystko wolno co tylko chce , a może jest taka zakochana mężatka aby sobie pogawędzić z jakimś obcym facecikiem,,:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

A skąd my to możemy wiedzieć ,,jakie tam są kobiety,,a kto wie? może są takie? co potrzebują kilku facetów,,każdemu wolno kochac , każdemu randkować, a zresztą każdemu wszystko wolno co tylko chce , a może jest taka zakochana mężatka aby sobie pogawędzić z jakimś obcym facecikiem,,:szydera:

No co Ty mężatką to nawet słowa zamienić z obcym facetem nie wolno :837_no_entry::haha:;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy naprawdę nikt sie już nie bawi w randkowanie? na forach randkowych ?  @Serenity hallo,,Ty jesteś chyba jeszcze aktywną dziewczynką ,,pisz co Ci sie przytrafiło fajnego,,bo do mnie non stop pisze taki jeden ,co to szuka niemki milionerki,,a mi swoje fotki przysyła jaki to jest on piękny itd, ręce opadają,,a wez się chłopie do roboty i nie mazgaj się,,już ja się dośc napracowalam na nierobów ,,ja napewno takiego gwiazdora nie wezmę,, ale bardzo miło wspominam swoje szaleństwa na forach randkowych, nie od razu bóg wie jakie szaleństwa -normalne rozomowy ,,czy teraz brakuje mi tych szaleństw? nie! bo jak pomyślę ,że od nowa bym miała poznawać kogoś ,to jakoś już mi się nie chce ,,wszyscy po jednych pieniądzach ,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Witam serdecznie i dziękuję za przywołanie. Ostatnio nie randkuję, ale randkowałam i jednego jestem pewna : mężczyźni są bardzo różni, ale żeby to zauważyć trzeba ich trochę bliżej poznać. Obawiam się, że ja sama jednak też przy tym nawale propozycji oceniałam bardzo powierzchownie. Trudno w końcu inaczej. Myślę, że może z biegiem lat będzie mi łatwiej, bo kandydatów będzie mniej ?

    Teraz mam przerwę w randkowaniu, bo mój poprzedni partner życiowy ciężko zachorował. Nie opiekuję się nim i raczej niedługo trafi do domu opieki, bo on  nie chce być w ogóle  nikomu ciężarem. Ale zdumiewa mnie ogromnie jego pogoda i hart ducha z jakimi znosi swoje cierpienie i ograniczenia życiowe.Miał liczne wady,ale wobec takich ostatnich wyzwań potrafi zachować godność. Cieszę się odwiedzinami i raczej nie jestem w nastroju do innych randek, choć były zapytuje kogo tam wyrwałam i żeby tam czasu nie marnować, bo nie wiadomo ile ja sama jeszcze pociągnę . Ale ja nie mam ochoty na spotkania obecnie. No tak, ale kiedyś dawno temu randkowałam i spotkałam jego. I teraz przynajmniej jestem komuś potrzebna, bo widzę jak się cieszy że mnie widzi.

Czyli warto randkować, choć nie zawsze jest to zabawa, ale w życiu nie tylko o zabawę chodzi.

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity wzruszyłam się ,,czytając Ciebie, dziękuję za szczerosć, coś jednak pozostało w Tobie z uczuć do poprzedniego partnera, no i dobrze ,że odwiedza i się cieszy i  w Tobie widzi dalej ukochaną,nieraz tak jest ,że ludzie się pokłócą , pożrą nawet ,,ale lata mijają i czas leci i cala złośc gdzies mija , nerwy się uspokajają i przychodzi czas ,że zaczynają od nowa rozmawiac,,tylko rozmawiac ale normalnie już, Chyba też się przejełaś jego chorobą, napewno , są sytuacje które spokojnie nie przejdą koło nas,,mnie też by ruszyło, mam teraz podobną sytuację ,,życie i jeszcze raz życie, jedne i krótkie ,Tobie życzę powodzenia, tylko w dołki nie wpadaj, :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forach randkowych są same głupki. Ja, Dodzisława Wam to mówię :d Normalny facet to ma zonę, albo stałą partnerkę. Latająco wolno obiekty są po prostu z zaburzeniami natury wszelakiej :d i się nie nadają. No chyba , że bez względu na wzgląd byleby był ŁON!

Edytowane przez Dodzisława
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...