Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pde_top.png

Opiekunka do Małżeństwa
Wynagrodzenie: 1400€
Miejscowość:  Aichach-Untergie (Bawaria)
Wyjazd: od 15-16.07.2017 na 2 miesiące

form.png

 

Informacje o podopiecznych

Pan urodzony 1936r, waga 70 kg, wzrost 168 cm. Do opieki głównie Pan,który jest leżący. Pan choruje na cukrzycę i nadciśnienie tętnicze, ma inkontynencję. Dostępne pomoce: wózek inwalidzki, podnośnik do wanny, rolator, specjalne łóżko, krzesło do toalety.

Pani urodzona w 1936r, waga 85 kg, wzrost 164 cm.

Pacjentka chodząca samodzielnie. Choruje na cukrzycę i na serce. Nie wymaga wiele opieki.

Do obowiązków opiekunki będzie należała opieka nad panem, transfer, przygotowywanie posiłków, pomoc przy toalecie, kontrola nad przyjmowaniem tabletek plus standardowe czynności porządkowe.

Wynagrodzenie:

1400€ netto.

Kontakt

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numer 957-390-451, drogą mailową [email protected] lub wypełniając poniższy formularz:

form.png

form.png

 

--------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...