Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Dortmund
Data wjazdu: 07-06-2021
Wynagrodzenie: 1500
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

MIEJSCE:
Dortmund
DATA WYJAZDU:
2021-06-07
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1500 euro netto/miesiąc
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
dobry
PODOPIECZNY:
Podopieczną jest samotnie mieszkająca 84-letnia seniorka (165 cm, 61 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek. Obecnie przebywa w szpitalu. Cierpi na artrozę, reumatyczne zwyrodnienie stawów.

Opis oferty:

Kobieta porusza się przy chodziku. Seniorka choruje na początkującą demencję (miła, spokojna, nie jest agresywna), jest częściowo inkontynentna (inkontynencja moczowa). Zdążą się jej raz w nocy wstać do toalety. Kobiecie należy pomóc głównie w higienie, toalecie, przebieraniu się. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Osobą kontaktową jest córka, pomaga w razie potrzeby. Do dyspozycji jest osobny pokój z oddzielnym tarasem. oddzielne WC, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych . Wynagrodzenie: 1500 euro netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...