Skocz do zawartości

??????ZLECENIE DLA PARY???? NA 2 TYGODNIE OD ZARAZ?????? do Podopiecznej??‍? w okolicy Kolonii??, pomoc Pflegedienst??‍⚕️ ?1400 € netto / m-c dla 1 osoby ?


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

??????ZLECENIE DLA PARY???? NA 2 TYGODNIE OD ZARAZ?????? do Podopiecznej??‍? w okolicy Kolonii??, pomoc Pflegedienst??‍⚕️ ?1400 € netto / m-c dla 1 osoby ?
Numer oferty: 6832

Planowany termin wyjazdu: OD ZARAZ
Lokalizacja: Kolonia
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Poszukujemy pary do opieki nad Panią mieszkającą w domu jednorodzinnym w okolicy Kolonii. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, a na miejscu jest dostępny również rower. Podopieczna z powodu choroby głównie leży w łóżku, czasem przesadza się ją na wózek inwalidzki, na miejscu jest podnośnik. Pani bardzo lubi przebywać w towarzystwie. Raz dziennie przychodzi Pflegedienst.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała
Wymagana pomoc w toalecie

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji opiekunów jest w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu.

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...