Skocz do zawartości

Podstawienie kolezanki na rozmowe sprawdzajaca jez.niem.w firmie.przez tel


Gość martynasd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo możliwe, ze nie dowiemy sie kto wygrał zakład :) .... ale... bardzo jej współczuje ... na 100% nigdy bym nie podstawiła kogos z lepsza znajomością języka ... Dziewczyna bedzie miała przerąbane . Wiecie doskonale, ze jesli wymagają języka to dlatego by rozmawiać z podopieczna, lekarzami itd, itp... a babcia??? Dziwnie napisane ... ze niby ma demencję to nie zauważy jej słabego niemieckiego?? Co za bzdura ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mago napisał:

Witam. Bardzo możliwe, ze nie dowiemy sie kto wygrał zakład :) .... ale... bardzo jej współczuje ... na 100% nigdy bym nie podstawiła kogos z lepsza znajomością języka ... Dziewczyna bedzie miała przerąbane . Wiecie doskonale, ze jesli wymagają języka to dlatego by rozmawiać z podopieczna, lekarzami itd, itp... a babcia??? Dziwnie napisane ... ze niby ma demencję to nie zauważy jej słabego niemieckiego?? Co za bzdura ??

Między innymi dlatego napisałam,że według mnie ona tam nie zostanie i nie chodziło tylko o język ale o podejscie do sprawy.Moja babcia też ma demencję ale nie wyobrażam sobie jak ja mogłabym tam pracować nie znając jezyka mnie to jeszcze bardziej mobilizuje do mówienia jak najwiecej bo babcia jest towarzyska i bardzo lubi rozmawiać.Po za tym muszę odbierać telefon i też rozumieć w jakiej sprawie ktoś dzwoni.Zamienić kilka słów z lekarzem jak przychodzi czasami powiedzieć córce czy osobie do kontaktu jak wyskoczy jakiś problem.Moja koleżanka pracowała ostatnio na zleceniu gdzie dziadek był mało kontaktowy ale za to syn wymagał,żeby co dziennie zdawała mu relację z całego dnia więc przeważnie jak jest wymóg,żeby znać dobrze język to tak ma być chociaż i mnie czesto fajne zlecenia dobrze płatne przechodzą koło nosa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

codziennie powtarzać znane i uczyć się nowych słówek, zwrotów. Jesteś na urlopie, to 30 minutek dziennie:)

Nie dam rady 30 minut to za dużo:) teraz próbuje sobie przypomnieć jak babcia prosi żebym ją podrapała po plecach bo mi to słówko z pamięci wyleciało.Nie załamuj minie zero ambicji .Wrzuć mniej niż 0 tą piosenkę to moze mnie trochę pocieszysz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

No nie przesadzaj zaraz upierdliwa moze trochę nerwowa:rozpacz::hahaha: Dziekuję:)

a może sklerotyk:hahaha: za parę lat ? ja będe dopiero cudak-hahahha  a co to jest nerwowa? :hahaha: co to w ogóle znaczy:hahaha: opiekunka musi szczycić się spokojem i cierpliwością i empatią ,a więc do poprawki ,,egzamin nie zaliczony:płacz:  ale mi się też nie chce uczyć ,,len totalny,,a że dogadać się dogadam to tym bardziej nie chce się nauki,,a w ogóle to jest al:święty:bo za gorąco albo za zimno,,to też zle wpływa na naukę-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...