Skocz do zawartości

Dziadek żąda pieniędzy za alkohol


Gość Problem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, bo mój dziadek złapał mnie na piciu i wysłał do agencji zdjęcie alkoholu z butelkami na 1200 euro. Uzbierało się tego przez 3 miesiące. Czy agencja ma prawo te pieniądze odliczyć mi od pensji? Sknera nie popuści i robi mi problemy.

Bardzo mi się podoba tytuł ,,Dziadek żąda pieniędzy za alkohol"

Dziadek jest niesamowity-dziadek może był policjantem!!!

Dziadek sprytny dziadek nawet zdjęcia jeszcze robi i wysyła ,,,masz przechlapane i to równo za to picie -trafiłaś na prawdziwego dziadka...

Dziadek mi się podoba,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To smutne ze tak sie dzieje potem sie dziwimy ze podopieczni sa nie ufni.....ja aurat jestem na zastepstwie wlasnie tylko dlatego ze moja kolezanka pila .......zqniedbala dom podopiecznych a przedewszystkim reputacja polek poszla ......w swiat konczy mi sie tutaj pobyt i nareszcie jestem opiekunka 12 lat na terenie niemiec i powiem krotko zle sie przyjezdza na miejce za kogos co pil dziadek jest nie ufny chodzi zamna w krok w krok potrafii w siadki zajzec jest agrsywywny itp ponadtopani ta okradla pana to byl moj najgorszy pobyt w przeciagu 12 lat.....ludzie ze slaba psychika ktozy nie potrafia oodzielic spraw osobistych od pracy nie powinni wyjezdzac a jezeli chodzi o pania tak powinna pani zaplacic to 1200 euro jedzie pani do pracy i jest pani odpowiedzialna za zycie czlowieka .....nie jestem idealna ale zawsze tu chodzi o zycie czliwieka zybka reakcje itp wstyd i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jest to śmieszne, a z drugiej przerażające...

    hi hi ja też ,ale odważna opiekunka ,napisała o tym ,ma problem ..jedynie leczenie pomoże....ja nie mówię -też kielicha łyknę  a mam drugi rok taką stele ,ze  przy PDP nie muszę chodzić ,jest możliwość ,ale z głową.!

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...