Skocz do zawartości

???Rozmowny, sympatyczny Senior??? potrzebuje opieki! ??‍♂️?Uwielbia SPACERY???‍♂️ Pokój? z Internetem?i telewizją? ❗?❗1400 € NETTO???


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

???Rozmowny, sympatyczny Senior??? potrzebuje opieki! ??‍♂️?Uwielbia SPACERY???‍♂️ Pokój? z Internetem?i telewizją? ❗?❗1400 € NETTO???
Numer oferty: 6599

Planowany termin wyjazdu: 08.04.2021
Lokalizacja: Kolonia
Wymagana znajomość języka: Tak
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje towarzyski, mobilny Senior poruszający się za pomocą wózka inwalidzkiego. Mieszka w przestronnym domu w pięknym miasteczku w pobliżu Kolonii. Pan jest bardzo sprawny psychicznie i lubi prowadzić ciekawe rozmowy z opiekunem. Bardzo ważne jest, aby mobilizować Seniora do ruchu i chodzić z nim na spacery, które uwielbia. Na miejscu dostępnych jest wiele pomocy takich jak mobilny podnośnik, podnośnik sufitowy, a także elektryczny wózek inwalidzki. 2 razy dziennie przychodzi Pflegedienst.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji opiekuna jest w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu i telewizji.

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...