Skocz do zawartości

Uwaga! Mina: Sedl....ier (75?), Okolice Monachium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię podopiecznego: Sedl....ier
Wiek: 75?
Miejscowość: Okolice Monachium
Opis: 

Uwaga Mina! Jako ze przypadkiem dziś trafiłam na to forum ostrzegam przed stellą w okolicy Monachium. Byłam tam 2 lata temu. Nie pamietam dokładniejszych namiarów. Jestem na innej stelli jak wrócę to dopiszę. Babcia ze stwardnieniem zanikowym bocznym całkowicie niesprawna do tego psychiczna razem z jej curónią. Na początek ładnie pięknie są zrobione zakupy córka z obiadem przyjeżdża. Babka psychiczna wszystko musi być odpowiednio po jej zrobione nawet wymiana żarówki: odpowiednio trzymać odpowiednio wkręcać. Ma pierd... na punkcie zbierania i układania dokumentów w segregatorach kolejno datami od tylu trzeba jej nieraz w środku nocy kolejno przynosić trzymać i obracać kartka po kartce bo czegoś szuka a segregatorów z tego co pamietam ponad 60. Mieszka się w piewnicy i bez końca napierd... dzwonek. Zawsze coś wymyśli. Np. Podrapać po nodze. Jest sparaliżowana ale ma czucie. Nie daje pieniędzy na zakupy. Tylko na własne jedzenie. 20 euro na tydzień rozlicza co do centa daje listę co ma być kupione i wyznacza czas na zakupy co do minuty-sklep 2,5km rowerem. Apteka 5km czasem nawet dwa razy lub 3 trzeba jechać- nie ma ze potem nie ma jutro natychmiast jak powie. Nie obchodzi ze leży śnieg i jest zawiane i jest po prostu nieprzejezdne. Porozumiewa się komunikatorem.   Byliśmy na messie- dostałam cukierka w domu go zjadłam. Była wojna 2 dni ze to jej cukierek! Na Messie nie dała nawet na wodę. Wkur.. powiedziałam ze idę kupić prężyła obok. Kazała mi kupić małego. Specjalnie wzięłam duży bo to ja za niego płaciłam. Zrobiła awanturę, a ja jej jeszcze większa. I to przy ludziach ze co ona sobie myśli wypominać mi moje własne pieniądze . Publicznie głośno wygarnelam co myśle o ze ma zamknąć gębę. Wszyscy w koło się patrzyli ale wstydu jej narobiłam. Znam bardzo dobrze niemiecki umiem się odgryźć. 

W domu Wpada w szał krzyczy jął małe dziecko wydzwania wszędzie, obraza i twierdzi ze mamy być wdzięczni ze u niej pracujemy. Nie wolno nic dotknąć przy wybieraniu kurzy. Psychopatka. Ale świadoma psychopatka dobrze wie co robi! Przewinęło się kilkadziesiąt opiekunek. Nie wiem ile agencji. Były Czeszki Rumunki Polki Ukrainki. Pflegedienst chyba wszystkie z okolicy wyrzucili. Nawet z Pflegeheim wywalili Z tego co wiem jeszcze żyje i ciagle maja problemy z opiekunkami! Ta baba razem z córka nadają się do psychiatryka oboje razem! Ostrzegam opiekunki i Agencje. Kombinują też z płatnościami bo nie chcą płacić a na biednego nie trafiło. Pan po mnie zjechał na 3 dzień i agencja moja wywaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeczytałem pobieznie, oj są idioci,szkoda tylko ,że niektóre agencje w tym wiodą prym,ano kasa nr 1 , człowiek na dalszym planie .Zawsze powtarzam opiekun to nie " szmata" powiedziałem jednemu tak, to na drugi dzień mnie przepraszał,musimy dbać o swoje jestestwo.Pozdrawiam.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...