Skocz do zawartości

Opiekunka z biegłym niemieckim do Pani w Pinneberg (76km od Frankfurtu nad Menem) od 01.03.2021, stawka 1650€


Rekomendowane odpowiedzi

K_perfekton_top.png

Perfekton poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka do Pani

Wynagrodzenie: 1650 euro netto
Miejscowość: Pinneberg
Czas pobytu: 2 miesiące

form.png

 

Informacje o zleceniu

Pani Gela bardzo lubi słuchać muzyki, grać w gry i pracować na komputerze. Jest osoba dość bojaźliwą, trzymającą się z dystansem, ale łatwą w obejściu i przyjazną. Niedawno umarł jej mąż. Do teraz zajmuje się nią rodzina. Ważne, aby dać Pani również trochę swobody w ciągu dnia, żeby miała czas tylko dla siebie, próbuje samodzielnie wykonywać jakieś zajęcia. Podopieczna nie ma problemów z mową, słuchem ani wzrokiem. Nosi okulary. Jest osobą całkowicie świadomą, nie ma problemów z orientacją w miejscu, sytuacji czy czasie. W domu do pomocy znajdują się balkonik, wózek - wózek używa się czasami na dłuższe spacery na zewnątrz. Może się zdarzyć, że pani będzie potrzebować pomocy w nocy przy stomii, podać nowy worek na przykład.

Obowiązki

Gotowanie, zakupy, mycie naczyń, pranie, sprzątanie, ogólna opieka nad domem i chodzenie na wizyty lekarskie z podopieczną.

Wymagania

Biegły j. niemiecki

Kontakt

Tel: +48 58 728 29 49 
Mail: [email protected]
FB: m.me/Perfekton
Instagram: @opieka_perfekton
www.perfekton.pl
BIURO - Poznań: Galeria MM, ul. Św. Marcin 24, IV piętro galerii MM, pok.401

form.png

form.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...