Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Grafenwiesen ( 80 km od Ratyzbony)
Data wjazdu: 5-02-2021
Wynagrodzenie: 1450 € netto/ miesiąc
Znajomość języka: komunikatywna

form.png

 

Informacje o podopiecznymMiejsce:

Grafenwiesen ( 80 km od Ratyzbony)

Data wyjazdu:

2021-02-05

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1450 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

komunikatywny

Podopieczny:

Podopieczną jest 98-letnia samotnie mieszkająca seniorka (150 cm, 50 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, NIE cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem, NIE jest inkontynentna.

Opis oferty:Porusza się przy rollatorze. Potrzebuje głównie pełnej pomocy przy higienie, toalecie, przebieraniu się, prysznicu oraz pomocy w czynnościach codziennych. Zdarza jej się max raz w nocy wstać. Do obowiązków należy też pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Seniorka posiada kota oraz kanarka. Pokój podopiecznej oraz opiekunki ogrzewany jest drewnem, natomiast pozostałe pomieszczenia mają ogrzewanie elektryczne. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z oddzielną łazienką, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z komunikatywną/ dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1450 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...