Skocz do zawartości

Praca na własną działalność


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 ok 1650 Euro w zwyz (zalezy od zlecenia i stopnia języka niemieckiego).  Jestem pośrednikiem pomiedzy rodzinami a Opiekunkami. Pracowalam przez dlugi czas w Agencji i bylam zszokowana tym co robią Agencje z pracownikami. Dlatego tez odeszlam i w tym momencie zatrudniam Opiekunki na wlasnej dzialalnosci. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mogłabym się dowiedzieć jak załatwić taka prace na działalności? Od roku pracuje przez agencje. Już mi ręce opadają. A pracować chce dalej.....uczciwie pracuje, ale to co dzieje się ze strony agencji to porażka. Jestem obecnie na terenie Niemiec. Blisko Osnabrucker. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli odeszłaś z agencji żeby stworzyć własną agencję? :)

Jak to wygląda? Umowa jest bezpośrednio z rodziną i Ty masz prowizję? Zajmujesz się obsługą prawną i podatkową? Jakie są koszty? Wystarczy mieć działalność w pl? Napisz proszę coś więcej, bo po kilku latach biorę to pod uwagę, ale chcę się przekonać czy to nie jest zbyt skomplikowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oferuję Panią transport, kontrakt z rodziną, pomoc itd Ja podpisuję kontrakt z rodziną i pobieram prowizję ale nie są to takie stawki jak w Agencji, ponieważ nie utrzymuję biur i pracowników tylko samą siebie. Praca na wlasnej działalności wygląda w ten sposób, że Panie otwieracie sobie swoją firmę wykonującą usługi dla zleceniodawcy. Koszta utrzymania takiej Firmy to ok 150 Euro czyli mniej wiecej 600 zl. Przez pierwsze 2 lata . Wtedy składacie Panie przez internet wniosek o kartę Ekuz i A1. Podpisujemy krótką umowę w której jest podana stawka i czas wykonywania usługi. Ogólnie uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ wtedy Opiekunki pracują na zasadzie równy z równym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...