Skocz do zawartości

Jak to jest z robieniem pedicure na zleceniu?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie jak jest z robieniem paznokci u rak i nog ,pielegnacja ,pedicure?_

 

 

Moja PDP ciezko obrazona ze nie chcialam robic jej rak i nog.

I jej mezowi.

Rzucila cos  takiego, ze inne robily i to fachowo,

i ze komu innemu bedzie musiala zaplacic,

 

Ja kiedys jak skaleczylam PDP nozyczkami, to Diakoni zwrocili mi uwage, ze nie wolno mi tego robic,

Hausarzt PDP wtedy opatrzy jej palec, bo ropial.i wyglosil kazanie,

Raczka co prawdda nie sczerniala i nie odpadla, mojej owczesnej PDP ale dostalam 

nauczke,

Czy cos wam wiadomo o tym czy wolno czy nie,

czy trzeba czy nie ?_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 nigdy tego nie robić,,nigdy ,,nigdy za pazury się nikogo nie wzięłam,,a te Twoje chytrusy chcą za darmochę sobie zrobić,,,nigdy nawet nie wspomniałam ,że to zrobie ,,,bo tego nie zrobię,,sa odpowiednie osoby do tego,,niech zaplacą i niech sobie dłubią w pazurach,,, dobrze zrobiłaś,,nigdy tego nie ruszaj nawet:płacz: ich paluchy i niech robią to specjalisci,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@katarynkanie robić żadnego pediciure. Ja tam wożę babcię do specjalistki do dziadka  zamawiam i przyjeżdża do domu. Babci tylko u rąk paznokcie obcinam.

Raz mnie jedna babka wkurzała bo codziennie rano trzeba jej było włosy układać. Ciągle była z fryzury niezadowolona i wyżywała się na mnie. Nawet zadzwoniła do sasiadki, ta przyszła i na mnie z wielka buzią. Wtedy obierałam szparagi, trzymałam nóż w ręku. Byłam tak wkurzona, że musiałam nad soba nie wiem jak panować by jej nie zdzielić. Stałam przy blacie kuchennym a ta sąsiadka tak darła się mi prosto do ucha, że omalże bębenki mi nie popękały.  Niektórzy są niesamowicie bezczelni, myślą że my jesteśmy od wszystkiego. Babka była wyjątkowo wymagająca i  wszystkim  się skrażyła. Potrafiła np. całe przedpołudnie przymierzać ubrania i trzeba było ją przebierać i podtrzymywać (ponad 100 kg żywej wagi).  Jak już miałam dość to ona za telefon i znów gdzies tam dzwoni i opowiada, że nie chcę jej pomóc, ale nie w przebieranakach tylko w pójściu do toalety.  Wredna w końcu wylądowała w Heimie i tam dopiero zobaczyła jak wygląda profesjonalna obsługa. Nawet dzwoniła do mnie z płaczem. 

Niekt

@sayonara 52powiedz tak; 

Es tut mir leid aber das ist nicht meine Aufgabe. 

 I tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechała zmienniczka i już od wejscia prawie,,leci obcinac pazury babci,,,ręce mi opadły,,bo tego nigdy nie robiłam i jeszcze u cukrzyka,,,jest dużo włazidup co wszystko zrobią czy powinny to robić czy nie ,nie myślą nawet o tym,,każą to szybko robią ,aby rodzinka była zadowolona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...