Skocz do zawartości

czy to prawda, że niemki sa brzydkie?


Gość podgladacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozwazna i romantyczna

Mysle, ze czesto kierujemy sie stereotypami... wszyscy mowia ze niemki sa brzydkie i za takie sie je uwaza. a dlaczego to niemiecie geny mialyby byc gorsze od polskich? Ludzie jak w każdym innym mijscu na ziemi... jedni bardziej urodziwi, inni mniej i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie pracowałam w Niemczech, to Niemki kojarzyły mi się z takimi grubymi Helgami, ale od kiedy widuję je na każdej ulicy to stwierdzam że nie różnią się niczym od naszych Polek. Kobiety jak kobiety. Jedne ładne, drugie zaniedbane, jeszcze inne paskudne jak noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre Niemki są ładne, niektóre mniej urodzine, niektóre Polki, włoszi, Czeszki czy amerykanki tak samo. Ludzie, wygląd nie jest najważniejszy, jak chcecie prowadzić jakies statystyki to puknijcie sie w glowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

to prawda, że w Niemczech dużo "osobistości" można zauważyc, szczególnie mocn widoczne to było jesczze jakies 10 lat temumu,bo dzisiaj malo co szokuje., Ale wtedy co odważniejsi naprawde sie tam wyróżniali. Ale to, że ktoś chodiubrany jak punk czy jak przedstawiciel innej subkultury to jesczz wcale nie oznacza, ze jest brzydki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, że w Niemczech dużo "osobistości" można zauważyc, szczególnie mocn widoczne to było jesczze jakies 10 lat temumu,bo dzisiaj malo co szokuje., Ale wtedy co odważniejsi naprawde sie tam wyróżniali. Ale to, że ktoś chodiubrany jak punk czy jak przedstawiciel innej subkultury to jesczz wcale nie oznacza, ze jest brzydki.

wiesz gabi... z drugiej strony przez tone metali na twarzy i 100 tatuaży tez nie da sie dostrzec czy ktos jest piekny czy nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
jak w temacie ;)

Taka sama prawda jak ta, ze polacy to zlodzieje i pijaki.

no masz racje ale ogólnie Niemki są zaniedbane chyba ,że emerytki to zawsze włos zrobiony itd.....przede wszystkim są otyłe a mi to nie pasuje...

Właśnie... Polki są najpiekniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Z moich obserwacji to mogę powiedzieć ,że tutaj gdzie jestem to są nawet bardzo ładne niemki- bardzo ładnie ubrane - zadbane ale to jest ta mniejsza częśc -bo reszta to tak jak wszyscy piszą -grube-niedomyte -itd.

Może natrafiasz na "Niemki" z polskimi korzeniami :D. Takich też dużo za niemiecką granicą :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...