Skocz do zawartości

praca w Austrii od zaraz


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej, jesli ktos jest zainteresowany to piszcie, praca w agenturze austriackiej, wlascieciel jest Polakiem austriackiego pochodzenia, bardzo sopko, placa koszty Gewerby, sami melduja, zakladaja Gewerbe, wyjazd mozliwy juz od dzis, bo na swieta [otrzebuja osob. za 2 dni swiateczne normalnie plus 100% za kazdy dzien, stawka od 55 euro w gore nawet do 75 euro, wiekszosc zlecen w Tulln lub okolicach, koszt podrozy zwracaja 120 euro, jak coss to dam namiary, piszcie, aha, w tej agenturze pracuja prawie same Polski, ale na austriackich zasadach, jezyk nie jest az tak wymagany, bo wszytsko odnosnie zalatwiania odbywa sie po polsku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Betty napisał:

hej, jesli ktos jest zainteresowany to piszcie, praca w agenturze austriackiej, wlascieciel jest Polakiem austriackiego pochodzenia, bardzo sopko, placa koszty Gewerby, sami melduja, zakladaja Gewerbe, wyjazd mozliwy juz od dzis, bo na swieta [otrzebuja osob. za 2 dni swiateczne normalnie plus 100% za kazdy dzien, stawka od 55 euro w gore nawet do 75 euro, wiekszosc zlecen w Tulln lub okolicach, koszt podrozy zwracaja 120 euro, jak coss to dam namiary, piszcie, aha, w tej agenturze pracuja prawie same Polski, ale na austriackich zasadach, jezyk nie jest az tak wymagany, bo wszytsko odnosnie zalatwiania odbywa sie po polsku....

Witam jestem zainteresowana prosze o kontakt 

Witam serdecznie bylabym zainteresowana taka praca , doswiadczenie w opiece, jezyk niemiecki komunikatywny, ukonczona szkola opiekun medyczny. Prosze o namiary lub odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie ten temat i praca .Pracuję jako opiekunka 14 lat we Włoszech ( znam dobrze jęz. włoski ) i ostatnio w Niemczech od 3 lat ( jęz. umiarkowanie). Jestem pielęgniarką dyplomowaną , na emeryturze.  Mam czynne prawo jazdy . Mogę  po przerwie letniej ( jestem teraz na wyjeździe - Niemcy - od listopada ub . roku ), zacząć pracę od października przez 7-8 miesięcy. 

         Pozdrawiam Anna   e-mail : [email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Betty napisał:

@adamos60 Adaś to Ty? jak tak, to napisz na fejsie :)

tak to ja jestem już dwa tyg.w Hagen  -przy małżeństwie  On jest super ,ale Ona to   .......

do lipca bym chciał wytrzymać     wrzesień pazdziernik  mam z nimi jechać do Hiszpani   ,bo tam mają dom----zobaczę   w Hiszpani jeszcze nie byłem hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14.04.2017 at 15:17, adamos60 napisał:

od kiedy?

adamos60, zależy ci naprawdę na Gewerbe? Ja w zeszłym roku pracowałam z ramienia pewnej Agentury z Peine. Jeśli chcesz więcej info, chętnie podam ci namiary. A jak z twoim niemieckim? Jeśli dobrze sprechasz, to nieźle zarobisz. Najpewniejszy i najszybszy kontakt ze mną to telef.: +48794425538.                          Mnie z kolei interesuje stella bezpośrednio z niemiecką rodziną bez żadnych agencji!                              Pozdrawiam cieplutko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Gość Basia napisał:

adamos60, zależy ci naprawdę na Gewerbe? Ja w zeszłym roku pracowałam z ramienia pewnej Agentury z Peine. Jeśli chcesz więcej info, chętnie podam ci namiary. A jak z twoim niemieckim? Jeśli dobrze sprechasz, to nieźle zarobisz. Najpewniejszy i najszybszy kontakt ze mną to telef.: +48794425538.                          Mnie z kolei interesuje stella bezpośrednio z niemiecką rodziną bez żadnych agencji!                              Pozdrawiam cieplutko :-)

witam---- w czwartek jade do domu -to się odezwę--  tak jak napisałem --z jej mężem bym mógł siedzieć,,ale ona kobieta Szatan.POzdrawiam-Adam

w Peine byłem rok 3 lata temu  hi hi hi  ----ale zadzwonię do Ciebie:)  PDP   Bertram--zmarł -miałem tam fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos60 aż tak zle ?nie dasz rady z Szatanem wytrzymać dłużej:płacz:  musisz szukac nie rodziny ale jednego PDP ,,nie żoneczki jeszcze,,są takie żoneczki co by wyrwały ostatnie soki z nas ,,trudno,,nieraz trzeba zakonczyć gehenne niż się męczyć,,jestem tego samego zdania,,i masz rację i zjezdzaj i szybko szukaj kochanych ludzi,,,,powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz----starsza kobieta -bez dzieci   -poukładane jak w Aptece---kiedyś w zartach zapytałem ,czy Twoja żona pracowała w Aptece  -śmiał się  ------po prostu nie może zaakceptować obcej osoby  ,ale i tak musi mieć kogoś  bo ona przy nim palcem nie ruszy,ale to ich problem.Miałem już podobną sytuacje ,ale byłem tam 2 m-ce a tu 2.5 tyg.  hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, adamos60 napisał:

wiesz----starsza kobieta -bez dzieci   -poukładane jak w Aptece---kiedyś w zartach zapytałem ,czy Twoja żona pracowała w Aptece  -śmiał się  ------po prostu nie może zaakceptować obcej osoby  ,ale i tak musi mieć kogoś  bo ona przy nim palcem nie ruszy,ale to ich problem.Miałem już podobną sytuacje ,ale byłem tam 2 m-ce a tu 2.5 tyg.  hi hi

To musi być naprawdę zle,,,takiej paniusi sie nie zmieni,,,ja chyba nie wyjadę już do małżenstwa za np, 1200 euro albo nawet za 1250 czy 1300 euro,,,bo wiem jaki kłopot robi ta druga nie potrzebująca osoba pomocy albo jakie ma wymagania,,,a za tą kasę mam jednego PDP i zero podglądaczy i zero szefostwa i zero kontroli i zero rozkazywania,,,robię się cwana z roku na rok,,uczę się,poznaję ludzi i wiem ,jak co niektórzy potrafią wyssać wszystko aby taniej,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Blondi, jakie 1200 za dwie osoby?!!!!

 

Ja weszlam na mine i nigdy wiecej,

nie uwiezrze juz nigdy,, druga osoba samodzielna,,

 

Chcesz czy nie masz jedna dodatkowo, bo podac ugotowac, posprztac  musisz za 2!!!!

 

A co jak dziadek cichy alkoholik i sika w posciel?_

Nie zaklada pampersa lub suszy na kaloryferze zeby oszczedzic?_

A  wola co pol godziny, podaj okulary,podaj kamizelke ubierz, dlaczego nie ma kawy a jest 5min ut po 15.00

 

 

Podaj piwo, przysun do stolu itp itd,

 

 

I jescze bedziesz slyszec ile to kosztujesz pana.

Albo powie ze masz dojadac po nim, zeby sie zmarnowalo....>:(

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 dobrze myślisz i dobrze sobie to wszystko układasz i następnym razem zobaczysz sama ,że sama ustalisz co i kiedy i jak,,,wytrzymałas z cięzką rodziną ale pamietaj ,że nie wszyscy sa tacy,,oj jak dobrze ,że znasz język i możesz klepać i to jest trochę wyzwolenie jakby,nie dasz sobie nadmuchac i to się liczy,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...