Skocz do zawartości

Uwaga! Mina: Irena 85 Bremen


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię podopiecznego: Irena

Wiek: 85

Miejscowość:BREMEN

Opis: 

Sztela minaaaa

Ostrzegam przed sztela pod kocem 28211 BREMEN u pani Ireny. Pani Irena ma coś nie pokolenie z głową rozchwiana emocjonalnie brak przerw i wolnego dnia ,15€na tydzień na jedzenie, pani regularnie co 2dzien ma zły humor trzeba ja dźwigać 30razy dziennie bo ma taki kaprys psychika i kręgosłup odmawiają posłuszeństwa dlatego ostrzegam bo szuka nowej opiekunki

 

Edytowane przez Agata Duda
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stella MINA! 

Miejscowość - 46499 DINGDEN

DO OPIEKI - kobieta 98lat. 

Imię- Johanna B. 

Baba upierdliwa. Wszystko musi się robić jak ona chce a i tak się nic w sumie nie potrafi! 

Ze100%dokładnością i jak ona chce. Tak jak ona to robiła kiedyś. Po moim sprzątaniu przychodzi i pokazuje gdzie ja jeszcze źle nie dosprzatalam.?!!! 

W kuchni jak opiekunka gotuje siedzi i nadzoruje wszystko jakbym miała coś ukraść. Mówi jak gotować tak jak ona chce a nie po swojemu(ostatnio jadłam ziemniaki ugotowane z marchewka zalane rosołem wołowym) tak sama ugotowała i musiałysmy to jeść. 

Strasznie wymagająca. Ciągle narzeka i zrzędzi. Czepia się dosłownie o WSZYSTKO!!! Czego i tak nie naprawdę. 

Otwarcie twierdzi że opiekunki z Pl. Nie umieją nic robić i nie wie za co firma bierze pieniądze. Kiedy przekazałam to firmie ta stwierdziła że o tym wie! No ale przecież Niemiec to klient a nas opiekunki mają gdzieś. (kasa się liczy). 

Cała rodzina (łącznie z jej mężem który już zmarł) zawsze tańczyła jak ona zagrała. (Wiem to od jej wnuka.) 

Dom piękny. Warunki mieszkaniowe super. Baba straszna i zadupie ze nic tu nie ma. 

Radzę omijać to miejsce z daleka. Chyba że ktoś lubi być masochistą. Pozdrawiam 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...