Skocz do zawartości

Dlaczego jesteśmy opiekunkami...


Gość TO ja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 

O matko takiej pamięci to ja nie mam. Może nawet nie przeczytałam tego postu, byłam zapracowaną opiekunką i rzadko tu się udzielałam.  Najgorsze, że te mniej doświadczone cwaniary zgrywały. To chyba nie doświadeczenie, ale charakter ... "jak zarobić by się nie narobić i zmienniczkę wrobić" . Kiedyś pojechałam na nową stellę, niewiele się odzywałam a zmienniczka mi tłumaczy na polski co mówi  członek rodziny. Miałam ubaw po pachy, jak się wymądrzała, a niemieckiego znała tyle co kot napłakał.   Nie miała pojecia co mówią po niemiecku a  usiłowała przede mną pokazać jaka to ona jest ważna.  Celowo wprowadzała mnie w błąd, tylko *wulgaryzm* jedna nie wiedziała, że znam niemiecki dużo lepiej od niej. Mina jej zrzedła jak wdałam się w konwersacje z rodziną po niemiecku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość Duch napisał:

Będziem mieć dziś wzdęcia:)))))))

Jak po wieśkowych koteletach ;) :)))

21 minut temu, LENA_57 napisał:

matko takiej pamięci to ja nie mam

No i chcesz Słonko książkę pisać?!? 😉😁🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 masz prawo nie rozróżniać tych incognito gości :) ale ja gość nie pisalam o pistolecie przy skroni, pisałam natomiast, że nie biorę zasyfionych bo zanim wyjadę robię wiwisekcje :p

Akurat mam super agencję, która nie oszukuje, nie ściemnia, rzetelnie infirmuje i uczciwie postępuje, sprawdzona. Zaufałam, 5letnia współpraca nie zawodzi. Dlatego pracuje mi się dobrze, a raczej dorabia mi się dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gość Gość napisał:

@LENA_57 masz prawo nie rozróżniać tych incognito gości :) ale ja gość nie pisalam o pistolecie przy skroni, pisałam natomiast, że nie biorę zasyfionych bo zanim wyjadę robię wiwisekcje :p

Akurat mam super agencję, która nie oszukuje, nie ściemnia, rzetelnie infirmuje i uczciwie postępuje, sprawdzona. Zaufałam, 5letnia współpraca nie zawodzi. Dlatego pracuje mi się dobrze, a raczej dorabia mi się dobrze.

 

A jak się robi taką wiwisekcję? Lena_57 trafiała na takie mimo długiego stażu i dobrego niemieckiego? 5 lat to nie długo żeby tak wszystko umieć i wiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gość Gość napisał:

Są znaki. 
Popatrzyłem na młodzieńca autystycznego z lewostronnym niedowładem, jego moc i chęci do działania.
Już mi się chce!!!

RSL II

No tak a czy wybiegasz w przyszłość  ? a co ztymi co nie mają  opieki ,bo ich na to nie stać? Szatański  system!  Miejmy nadzieję że będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość MCL napisał:

A jak się robi taką wiwisekcję? Lena_57 trafiała na takie mimo długiego stażu i dobrego niemieckiego? 5 lat to nie długo żeby tak wszystko umieć i wiedzieć. 

Poznaj wszystkie synonimy słowa "wiwisekcja" (nie to podstawowe) I nie trzeba doprecyzowywać. 

Nie było napisane, że wszystko wiem i wszystko umiem bo wiem, że nic nie wiem:p

5 letnie doświadczenie rzecz względna, chodzi o otwartość.  Jedni przez 5 lat zdążą zrobić karierę, zaliczyć sukcesy a inni nie dokonają niczego w 25 lat bo dreptaja w miejscu.

Nie jest to więc miernik powodzenia, sukcesu czy nawet doświadczenia w sensie wykorzystania go właściwie. Także tak.

Dygresja: To nie o mnie osobiscie:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Gość Gość napisał:

Poznaj wszystkie synonimy słowa "wiwisekcja" (nie to podstawowe) I nie trzeba doprecyzowywać. 

Nie było napisane, że wszystko wiem i wszystko umiem bo wiem, że nic nie wiem:p

5 letnie doświadczenie rzecz względna, chodzi o otwartość.  Jedni przez 5 lat zdążą zrobić karierę, zaliczyć sukcesy a inni nie dokonają niczego w 25 lat bo dreptaja w miejscu.

Nie jest to więc miernik powodzenia, sukcesu czy nawet doświadczenia w sensie wykorzystania go właściwie. Także tak.

Dygresja: To nie o mnie osobiscie:d

Ja ...Ja...Natürlich...🤣

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie jest to więc miernik powodzenia, sukcesu czy nawet doświadczenia w sensie wykorzystania go właściwie.

Myślę że do sukcesu potrzebny jest jeszcze, prócz tego co poruszyłaś, ten malutki łut szczęścia i Ludzie, którymi się otaczasz.

Ale tnę, bo daleko wkroczy poza zadany w wątku temat. 

Rozwinięcie lepiej pociągnąć np. przy dobrej kawie ;)*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślę że do sukcesu potrzebny jest jeszcze, prócz tego co poruszyłaś, ten malutki łut szczęścia i Ludzie, którymi się otaczasz.

Ale tnę, bo daleko wkroczy poza zadany w wątku temat. 

Rozwinięcie lepiej pociągnąć np. przy dobrej kawie ;)*

Pierdu pierdu tu chodzi konkretnie o pracę w opiece. Staż ma tu duże znaczenie. Masz Lenę 57 i innych opiekunów za debili? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość MCL napisał:

Pierdu pierdu tu chodzi konkretnie o pracę w opiece. Staż ma tu duże znaczenie. Masz Lenę 57 i innych opiekunów za debili? 

Przepraszam, ale powyższe wyklucza mnie z dalszej polemiki z tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Myślę że do sukcesu potrzebny jest jeszcze, prócz tego co poruszyłaś, ten malutki łut szczęścia i Ludzie, którymi się otaczasz.

Ale tnę, bo daleko wkroczy poza zadany w wątku temat. 

Rozwinięcie lepiej pociągnąć np. przy dobrej kawie ;)*

Tak, odpowiednie miejsce, czas i ludzie.

 

37 minut temu, Gość MCL napisał:

Pierdu pierdu tu chodzi konkretnie o pracę w opiece. Staż ma tu duże znaczenie. Masz Lenę 57 i innych opiekunów za debili? 

Wypaczasz i logikę i sens.

Lenie-57 współczułam pecha, bo to co ona przedstawiła to nie norma, a to o debilizmie to tylko twój twór, nie moje myślenie. 

To co? chcesz brnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak, odpowiednie miejsce, czas i ludzie.

 

Wypaczasz i logikę i sens.

Lenie-57 współczułam pecha, bo to co ona przedstawiła to nie norma, a to o debilizmie to tylko twój twór, nie moje myślenie. 

To co? chcesz brnąć?

A kto chciałby? Bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak, odpowiednie miejsce, czas i ludzie.

 

Wypaczasz i logikę i sens.

Lenie-57 współczułam pecha, bo to co ona przedstawiła to nie norma, a to o debilizmie to tylko twój twór, nie moje myślenie. 

To co? chcesz brnąć?

Jak ludzie odpowiedni to i miejsce i czas bez znaczenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...