Skocz do zawartości

Zagadki filmowe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Kleopatra napisał:

A ja go uwielbiam:d za ten błysk w oku

No i bardzo dobrze - każdy  ma swoich faworytów , ja lubie Scharon Stone, Demi Moore, Julian Moore, Katherine Zeta-Jones ...i znajdzie się ich wiele więcej ... i nie powiem za co ... bo to bardzo dobre aktorki, Jak mamy rozmawiać i gustach to owszem bardzo, ale to bardzo podobał mi się Piotruś Pan z nim i kilka jeszcze innych. Wieku aktorów ma lepsze lub gorsze role, ale są tez tacy, u których nie sposób znaleść coś słabego 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, waldiroom napisał:

No i bardzo dobrze - każdy  ma swoich faworytów , ja lubie Scharon Stone, Demi Moore, Julian Moore, Katherine Zeta-Jones ...i znajdzie się ich wiele więcej ... i nie powiem za co ... bo to bardzo dobre aktorki, Jak mamy rozmawiać i gustach to owszem bardzo, ale to bardzo podobał mi się Piotruś Pan z nim i kilka jeszcze innych. Wieku aktorów ma lepsze lub gorsze role, ale są tez tacy, u których nie sposób znaleść coś słabego 

Kate Winslet -Droga do szczęścia ,Lektor ,Zatrute pióro - dla mnie lepsza niż ww.panie, ale to tylko moja skromna opinia ...Nietuzinkowa ,ogromny talent...chociaż Julian Moore też stawiam  wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Kate Winslet -Droga do szczęścia ,Lektor ,Zatrute pióro - dla mnie lepsza niż ww.panie, ale to tylko moja skromna opinia ...Nietuzinkowa ,ogromny talent...chociaż Julian Moore też stawiam  wysoko

metafizyczne doznania  płynące jedynie z głosu ... podziwiam jej talent ....i cóż,  jestem w końcu mężczyzną ... też piękne ciało  Scarlett Johansson.

przy czym Joaquin Phoenix i w tym filmie, czy w Mistrzu. Jak i w ostatnim obrazie Joker...zagrał genialnie. Joker - to smutna historia... jakże aktualna dzisiaj z zamaskowanym tłumem w tle...

Zagadki nie będzie wszystko wygadałem ....

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ciekawy cytat ale tylko dla gustujących w tym gatunku 

, Że wszystkich barów, we wszystkich miastach na świecie musiała wejść właśnie do mojego "

Staroć ale można obejrzeć. 

"Casablanka" :d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.11.2020 at 20:35, Funny napisał:

Kate Winslet -Droga do szczęścia ,Lektor ,Zatrute pióro - dla mnie lepsza niż ww.panie, ale to tylko moja skromna opinia ...Nietuzinkowa ,ogromny talent...chociaż Julian Moore też stawiam  wysoko

Sluchaj... te co wymieniłem przypadkowo zestawiłem... Gdybym musiał mocniej sie zastanowić, to pewnie kolejność bylaby inna... i kryteria ocen też zróżnicowana. Kate Winslet... Tak tez jest świetna aktorka... wrcę do tych przemyśleń póxniej :tak:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

To może coś z polskiego kina? 

, Klijent w krawacie jest mniej awanturujący się ":szydera:

Film chyba każdy zna. 

Ten to na prawdę każdy zna... Kultowy "MIŚ" Która to bardzo go wręcz na pamięć znała Heidi czy  Elfik ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

, Wszyscy jesteśmy połączeni w jednym kręgu życia "jakoś tak. Nie gwarantuje, że dosłownie zacytowałam. 

Muzyka do filmu mi się też podoba :)

Dla dzieci ale i dla dorosłych też może być :$

3 zagadki zostały rozwiązane poprawnie :oklaski:

Została tylko ostatnia. Mogę podpowiedzieć, że powstała jakiś czas temu wersja tego filmu w 3 D o ile się nie mylę. Premiera była jakieś 26 lat temu. Coś koło tego bo policzyłam ile lat ma mój syn. Świetna zabawa jak dla mnie ale i przesłanie jakieś można było wyciągnąć. Samo życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

3 zagadki zostały rozwiązane poprawnie :oklaski:

Została tylko ostatnia. Mogę podpowiedzieć, że powstała jakiś czas temu wersja tego filmu w 3 D o ile się nie mylę. Premiera była jakieś 26 lat temu. Coś koło tego bo policzyłam ile lat ma mój syn. Świetna zabawa jak dla mnie ale i przesłanie jakieś można było wyciągnąć. Samo życie. 

No to mi ćwieka zabiłaś... pomyśle jeszcze 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, waldiroom napisał:

No to mi ćwieka zabiłaś... pomyśle jeszcze 

Jako podpowiedź przytoczę cytat z innego filmu. To taki odpowiednik tego filmu  który jest przedmiotem zagadki. Odpowiednik nie że względu na treść ale ze względu na bohaterów 

, Wszyscy są równi ale są równi i równiejsi "Cytat nie jest chyba dokładny. 

Ten film też polecam ponadczasowy i można też się przy nim dobrze bawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, beatrix+ napisał:

Dziś był piękny dzień!

A od jutra bryndza z nyndzo. Oddaję się Turkom życząc Wam...

Dobranoc !

20201115_143656.jpg

Ja myślałam, że  zagadki przyszłaś rozwiązywać a Ty mi tu z jakimiś Turkami wyjeżdzasz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, beatrix+ napisał:

Zdechłam!! Wszystko że ślepoty

Niech będzie Ci wybaczone siostro :d

Jesteś niejako usprawiedliwiona bo może chciałaś jednak, żeby ktoś zgadł co w 1258 odcinku Twoich turkow się wydarzy :zwyciezca:

Ja znów po chińsku zaczęłam pisać :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

3 zagadki zostały rozwiązane poprawnie :oklaski:

Została tylko ostatnia. Mogę podpowiedzieć, że powstała jakiś czas temu wersja tego filmu w 3 D o ile się nie mylę. Premiera była jakieś 26 lat temu. Coś koło tego bo policzyłam ile lat ma mój syn. Świetna zabawa jak dla mnie ale i przesłanie jakieś można było wyciągnąć. Samo życie. 

Cytat z Orwela.... Animal Farm... ale jego odpowiednik... Tyle filmów ze zwierzetami juz było. Nadal nie wiem...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...