Skocz do zawartości

Opiekunka z biegłym niemieckim do Pana w Berlinie / na Majorce od 12.08, stawka 1800 euro

Rekomendowane posty

K_perfekton_top.png

Perfekton poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka z biegłym niemieckim do Pana w Berlinie / na Majorce od 12.08, stawka 1800 euro

Wynagrodzenie: 1800
Miejscowość: Berlin/Majorka
Czas pobytu: 2 miesiące

form.png

 

Informacje o zleceniu

Pan cierpi na chorobę genetyczną - polega to na zaniku mięśni. Mimo swojego stanu zdrowia, pan jest osobą bardzo pozytywnie nastawioną i zadbaną. Lubi się elegancko ubierać, chodzi w ładnych koszulach, dba o swój wygląd. Odzież sportową ubiera tylko na zajęcia sportowe czy terapie. Poza tym zależy Mu też na ładnym i zadbanym mieszkaniu. Przez dużą część dnia sam się sobą zajmuje, rano wykonuje telefony (bo Jego głos jest najlepszej jakości rano). Popołudniami czyta książki, ogląda filmy lub odwiedzają Go przyjaciele (wtedy należy zrobić kawę). Wieczorami państwo wychodzą też czasami do restauracji, żeby nie spędzał całych dni w domu. Pierwsze ok. 2 tygodnie będą w Berlinie, później opiekunka wraz z państwem lecą do Ich domu na Majorce, tam po jakimś czasie opiekunka zostanie z panem sama, żona wróci do Berlina. Docelowo będzie to zlecenie częściowo w Berlinie, częściowo na Majorce.

Obowiązki

Sprzątanie, gotowanie (kolacje na ciepło), zakupy, pranie, prasowanie. Czasami pan ma wizyty lekarskie, u fryzjera itp. i wtedy opiekunka bierze w tym udział. Państwo mieszkają w samym centrum Berlina, więc prawie wszędzie można dojść pieszo.

Wymagania

Język niemiecki: biegły

Kontakt

Tel: +48 58 728 29 49 
Mail: rekrutacja@perfekton.pl
FB: m.me/Perfekton
Instagram: @opieka_perfekton
www.perfekton.pl
BIURO - Poznań: Galeria MM, ul. Św. Marcin 24, IV piętro galerii MM, pok.401

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...