Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Rotz (60 km od Ratyzbony)
Data wjazdu: 30-07-2020
Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc + BONUS
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznymMiejsce:

Rotz (60 km od Ratyzbony)

Data wyjazdu:

2020-07-30

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1400 € netto/ miesiąc + BONUS

Znajomość języka:

dobry

Podopieczny:

Podopieczną jest samotnie mieszkająca 97-letnia seniorka ( 160 cm, 50 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, ma tendencje do upadku, może przejść kilka kroków przy balkoniku, na dłuższe dystanse używa wózka inwalidzkiego.

Opis oferty:Kobieta nie cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem, NIE jest inkontynentna. Głównie potrzebuje pomocy w higienie, przebieraniu się, prysznicu. Samodzielnie korzysta z toalety, nie wstaje w nocy. Obecnie przebywa w Heimie, jednak chce wrócić do domu. Jest osobą spokojną, dużo czyta. Do obowiązków opiekunki należeć będzie również zajęcie się domem tj. gotowanie, drobne prace porządkowe. Większe zakupy robi rodzina. Do dyspozycji jest osobny pokój, oddzielna łazienka, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży + BONUS.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...