Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pań

Miejscowość: Monachium
Data wjazdu: 10-06-2020
Wynagrodzenie: 1750 netto/ miesiąc
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Miejsce:

Monachium

Data wyjazdu:

2020-06-10

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1750 netto/ miesiąc

Znajomość języka:

dobry

Podopieczny:

Do opieki są dwie siostry -98 i 96 lat. Pierwsza seniorka jest osłabiona ze względu na wiek, NIE cierpi na demencję, NIE jest również inkontynentna. Po upadku przebywa w klinice rehabilitacyjnej, najprawdopodobniej będzie musiała używać rollatora.

Opis oferty:

Potrzebuje głównie pomocy w higienie, przebieraniu się oraz toalecie. Druga z Pań jest po złamaniu kości szyjki udowej (będzie poruszała się na wózku- nie wymaga transferu), również na cierpi na demencję oraz NIE jest inkontynentna. Do obowiązków należy pomoc w higienie, toalecie oraz przebieraniu się. Do seniorek regularnie przychodzi pomoc domowa. Do dyspozycji jest w pełni umeblowany pokój, internet zostanie założony. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1750 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów przejazdu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...