Skocz do zawartości

Oferta od zaraz/1400 € / komunikatywny niemiecki/ samotna mobilna seniorka / ok. Monachium

Rekomendowane posty

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Oferta od zaraz/1400 € / komunikatywny niemiecki/ samotna mobilna seniorka / ok. Monachium

Miejscowość: Truchtlaching ok 100 km od Monachium
Data wjazdu: 2020-06-01
Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

PODOPIECZNY:

Opieka nad 82 letnią Panią, seniorka mierzy 168 cm ,waż 64 kg . Szukamy Pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece, gotowej na 2 -miesięczny wyjazd.

Opis oferty:

OPIS OFERTY:

Seniorka ma początki demencji , posiada cukrzycę oraz depresję, porusza się samodzielnie , sama korzysta z toalety, Starsza pani nie jest agresywna, potrzebuje kogoś serdecznego, który ja będzie motywował. Ma problemy z pamięcią. Potrzebna opiekunka, która będzie umiała nadać strukturę dnia. W nocy wstawać nie trzeba, jeśli starsza pani nie będzie spala w ciągu dnia, to bez problemu przesypia noce. Do łóżka idzie ok. 21:30. Mobilność fizyczna bez ograniczeń. Starsza pani mieszka sama w mieszkaniu ok. 70 m2, w tym samym domu mieszka syn z zona i córką, ale są to 2 oddzielne mieszkania. Opiekunka jest tylko do dyspozycji starszej pani. Prawo jazdy nie jest konieczne, ważne jest dla rodziny aby osoba była serdeczna. Do zadań należy także zajęcie się gospodarstwem domowym . Wynagrodzenie 1400 € + zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...