Skocz do zawartości

Ile za załatwienie pracy prywatnie?


Gość Karolina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Hania napisał:

Witaj, potrzebuję zmienniczki na prawie zaraz, do pary seniorów, jedno chodzące,

od 27 lutego na 5 tygodni. Płaca 1700 euro, bez żadnego haraczu za pracę. tel do mnie 881 525 805

Hania jak dotrzymasz  słowa  to jesteś wielka,,,kochana i potrzebujemy tutaj takich ludzi,,,nie wiem tylko czy w dobrym temacie to napisałas,,,czy wszyscy to odczytają,,,jak co to powtórz to szybko w temacie   ,,Dam Pracę",,,ale i tak jesteś super! dobre dziecko z Ciebie,,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Blondi napisał:

Hania jak dotrzymasz  słowa  to jesteś wielka,,,kochana i potrzebujemy tutaj takich ludzi,,,nie wiem tylko czy w dobrym temacie to napisałas,,,czy wszyscy to odczytają,,,jak co to powtórz to szybko w temacie   ,,Dam Pracę",,,ale i tak jesteś super! dobre dziecko z Ciebie,,,:serce:

Dałam w temacie "dam pracę"

A nie wyobrażam sobie branie odstępnego za załatwienie 5 tygodniowej pracy. W końcu to dziewczyna będzie pracować nie ja. I co tu mówić- utrzyma dla mnie miejsce pracy.  Wydaje mi się, że Ela od nas pojedzie, ma zadzwonić jeszcze dziś. 

Pomyłka jest taka, że pisałam zdaje mi się płaca 1600 -1700 euro. netto. Muszę poprawić. Nie jestem pewna ile, bo zmieniły się warunki pracy na cięższe i ile wyszarpię od rodziny tyle mogę dziewczynie dać. Do tej pory było 1500 euro.

Napisałam mogę dać, bo to moja firma jednoosobowa na jedną rodzinę. Taki układ zawarłam z rodzinę. Taką propozycję od Niemców dostałam i poszłam na to. Docenili mnie i jest ok. Sama sobie jestem szefem. 

pozdrawki  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.02.2017 at 10:45, Hania napisał:

Witaj, potrzebuję zmienniczki na prawie zaraz, do pary seniorów, jedno chodzące,

od 27 lutego na 5 tygodni. Płaca 1700 euro, bez żadnego haraczu za pracę. tel do mnie 881 525 805

Podpinam sie jezyk znam komunikatywnie dobrze poziom B2 w miarę swobodny. Jesli aktualne proszę o kontakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...