Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 

Zmęczona jakaś jestem, przyda się wyjście na kawę z koleżanką :-)

Wreszcie pojawił się ktoś konkretny, bo niektórzy, to nie tylko weryfikację językową powinni przechodzić, ale jakieś testy na normalność 😂

Niestety do opieki biorą jak leci 🙈

Miłego dnia życzę :-)🍀

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gorące od roboty!
Nic wygodniejszego nie wymyślili.
Odstawiam do szafki.

Screenshot_20230727_134433_Twitter.thumb.jpg.4e4a7e0c05af380527887760a2368006.jpg


Biorę prysznicz, zakładam (nie ubieram) białą koszulę, białe spodnie, panamę(no słonecznie), odpalam moje V8/500 KM i przez trójdobie jestem półrora gościa! A jaaak!!!
W zdrowiu mi tam i pilnować Polski!!!
Niedługo siè turlamy°°°

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kto jak nie ja?

Serwus cześć, mata co jeść?!?

Po racuchu w garść i latać do zmroku, bo "abi badziuch pełny abi gęba brudna" ale szczęśliwa, jak za bajtla ☝️😋🤗❤️🇵🇱📯🤣🤣🤣20230728_122049.thumb.jpg.c80c97e724ac14ecd43aa19a52b77875.jpg

z jabłkami, pachną i smakują ś w i a t o w o! 👊

 

Edytowane przez Outlaws
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2023 o 17:22, Outlaws napisał(a):

Jeszcze gorące od roboty!
Nic wygodniejszego nie wymyślili.
Odstawiam do szafki.

Screenshot_20230727_134433_Twitter.thumb.jpg.4e4a7e0c05af380527887760a2368006.jpg


Biorę prysznicz, zakładam (nie ubieram) białą koszulę, białe spodnie, panamę(no słonecznie), odpalam moje V8/500 KM i przez trójdobie jestem półrora gościa! A jaaak!!!
W zdrowiu mi tam i pilnować Polski!!!
Niedługo siè turlamy°°°

W szpitalach ekipa sprzątająca takowe nosiła, nie skarżyly się panie .Oj wiele lat temu to było i pewnie we ,,Frani"prały 😊

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2023 o 17:23, Outlaws napisał(a):

No kto jak nie ja?

Serwus cześć, mata co jeść?!?

Po racuchu w garść i latać do zmroku, bo "abi badziuch pełny abi gęba brudna" ale szczęśliwa, jak za bajtla ☝️😋🤗❤️🇵🇱📯🤣🤣🤣20230728_122049.thumb.jpg.c80c97e724ac14ecd43aa19a52b77875.jpg

z jabłkami, pachną i smakują ś w i a t o w o! 👊

 

Ty masz szczęście że ja do Ciebie daleko mam bo byś z torbami poszedł 😂 Pod nos podstawią i smakowite jeszcze, płacić nie trzeba 😜do domu zapakują na zaś ;)to czego chcieć więcej.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :)  

Tak mnie wzięło na zapytanie... Jaki osobiście preferujecie tryb pracy? Krótszą pracę na szteli i krótko w Polsce czy raczej dłużej na szteli i dłużej w Polsce? Co do mnie to wolę dłużej na zleceniu i dłużej w Polsce ;) Np. 3 miesiące na 3. Po powrocie lepiej się czuje z tym, że tego wolnego będzie sporo. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michał859 napisał(a):

Hej wszystkim :)  

Tak mnie wzięło na zapytanie... Jaki osobiście preferujecie tryb pracy? Krótszą pracę na szteli i krótko w Polsce czy raczej dłużej na szteli i dłużej w Polsce? Co do mnie to wolę dłużej na zleceniu i dłużej w Polsce ;) Np. 3 miesiące na 3. Po powrocie lepiej się czuje z tym, że tego wolnego będzie sporo. 

Ani tak ani tak ,jak mam jechać to mi się musi to opłacać to po pierwsze.Teraz to mi się bankowo opłaca bo na urlop zjeżdżam a i gościć mogę moją Familie kiedy chce i na ile chce .

Trzy miechy w Pl jak nie było potrzeby nie siedziałam za bardzo mnie nosi po 3 tyg 😁No ale każdy z nas jest inny .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...