Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Blondi napisał:

czarownica jesteś:szydera: już po tygodniu auto a co będzie po 2 tyg, czy miesiącu???? kuzwa chałupa Twoja razem z dziadkami,,:hura:

Nie będę pazerna , PoP i jej męża  z tytułami naukowymi odstąpię. Wzięłabym go ze sobą do PL ze względu na "ubogą rencinę", ale jakiś niegramotny jest, bo do skrzypiących drzwi zawołał fachowca :haha:. Wystarczyłby WD 40. Psik, psik i po sprawie .....

Właśnie jestem też po akcji: żona jest zagubiona, proszę pomóż jej. 

Pomogłam: posmarowałam jej ręce kremem i po sprawie :) :d:cześć3:

Polak, to jednak jest niezstąpiony na świecie . Polak potrafi :oklaski:

@BlondiOddasz mi ten  szklany wazon na przechowanie?  Jakieś 5 lat, aż mi się znudzi ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lucinda napisał:

a to musisz do weekendu poczekac bo w tygodniu uczciwie na emeryture zarabiam bo z polskiej na sznurek mi jeno wystarczy ....zeby se podyndac 

a serio...kochana blondi gdyby to bylo kolo polityczne albo jakis inny krag ociemnialych to bym powiedziala ze jak nie wiesz o co biega to  biega o kase ale zakladam ze tym razem to jednak nie to jest przyczyna....ale moze chodzi o wladze??...dochodze jednak do wniosku ze sa na tym swiecie powazniejsze zmartwienia niz owczy ped o prym przywodcy...

zawijam sie moja droga w sreberko....mysle ze spokoj jest wazniejszy niz niespelnione lub przerosniete ambicje,,,orwell powiedzial ze ambicja to ostatnia deska ratunku dla pokonanego lub tonacego albo jakos tak...bardzo na czasie jezeli ktos ma lub mial  cos wspolnego z codziennoscia korporacyjna...wyglada na to ze tamte  nawyki wychodza poza ramy bialych kolnierzykow

pozostajemy w kontakcie 

 

@lucinda proszę Ciebie:  tylko nie pakuj się do kontaktu. Jest miejsce na leżaczku w ogrodzie. Chodź. Przysiądź  pod mą lipą, pogadaj  trochę, będzie miło, podzielę się każdym okruszkiem, i złapanymi w locie owadami też :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

Wszyscy równi jesteśmy:cześć:

Wcale , że nie jesteśmy wszycy równi. Ja jestem najwyższa i najjaśniej świecę po zjedzeniu dzisiejszych owocó i warzyw z marketu :327_sunny:. Poza tym mam szczerbę w jednym miejscu:d, i nie powiem w jakim

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, lucinda napisał:

a jakie teraz zasady w tym rozdaniu obowiazuja??i kto jest rozdajacym?

Ja rozdaję karty. Jestem tu prawie nowa.

Mam w ręku talię  24 kart. Same Jokery :d. Każdy tu wygra, kto nie będzie oszukiwał . 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

@lucinda proszę Ciebie:  tylko nie pakuj się do kontaktu. Jest miejsce na leżaczku w ogrodzie. Chodź. Przysiądź  pod mą lipą, pogadaj  trochę, będzie miło, podzielę się każdym okruszkiem, i złapanymi w locie owadami też :cześć:

Poczytałam...pod ma *ocenzurowano*..z robaków to ostrygi ...no i te kretorogie krewetki...Full conection fajna sprawa zwłaszcza w jacuzzi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

Wcale , że nie jesteśmy wszycy równi. Ja jestem najwyższa i najjaśniej świecę po zjedzeniu dzisiejszych owocó i warzyw z marketu :327_sunny:. Poza tym mam szczerbę w jednym miejscu:d, i nie powiem w jakim

a ja gwiazdorzę:hura::oklaski: na białej sali:haha: ale to kocham,,:serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Ja rozdaję karty. Jestem tu prawie nowa.

Mam w ręku talię  24 kart. Same Jokery :d. Każdy tu wygra, kto nie będzie oszukiwał . 

Jesteś niemożliwa :szydera: @Heidi bardzo Ciebie lubię za Twoje podejscie do życia,,za Twój humor i za całokształt:serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucinda napisał:

To nie ma nic wspólnego z różowymi okularami...nie chce rozkmniniac rzeczy na które i tak wpływu nie mam..bywalam nieregularnie na forum i teraz też...praca, zmęczenie i bytcodzienny potrafią skutecznie pokazać priorytety...

Polot z 2017 gdzie umknął niespodziewanie ...ot co...

 

Rozumiem, to ma każdy. Chodzi też o to by nie było przygnębiająco bardziej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lucinda napisał:

Miastemie masz???

A co to za zwierzę O.o? Mam tylko czasami  białe myszki przed oczami, a mąż mój i mówi, że wariatka jestem, czasem w głębokim zmęczeniu potykam się o włąsne nogi. Czy o tu chodzi ? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

A co to za zwierzę O.o? Mam tylko czasami  białe myszki przed oczami, a mąż mój i mówi, że wariatka jestem, czasem w głębokim zmęczeniu potykam się o włąsne nogi. Czy o tu chodzi ? 

Czy dobrze pamiętam? Twój mąż to krokodyl????

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lucinda napisał:

Poczytałam...pod ma *ocenzurowano*..z robaków to ostrygi ...no i te kretorogie krewetki...Full conection fajna sprawa zwłaszcza w jacuzzi

Dobra nasza, nie pokłucimy się o robaki. Siadaj, nawet pod *ocenzurowano*:d. Wszędzie będzie dobrze, byle we cztery: lipa, *ocenzurowano*, Ty i ja  :d

Edytowane przez Moderator
Proszę nie cytować wulgaryzmów i nie używać ich w treści posta. Kolejne wulgaryzmy będą ukarane punktami.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...