Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

Idę poczytać sobie po niemiecku :) . Już drugi romas "kasuję" . Przemieszczenie w czasie, czyli jadę  do Chin z brązowookim przystojniakiem szukać potomków rodu, bo  jego pradziadek był plenny jak nikt inny :)  :d, a dóbr do podziału jest wiele , włącznie z bambusową rączką do drapnia z dynastii Ming :d, a i jeszcze jeden sklejony gliniany wazon :cześć:. Pa

Ty bierzesz obiecany samochod:szydera: ja dom:szydera: Będzie po równo

Aaa....drugà część czytam ja:cześć:

Edytowane przez 1bozka
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

@Heidi  hihi pisz jasniej :szydera: bo Cię nikt nie zrozumie:szydera:

Co tu nie rozumieć?  Piszę i czytam: polsku i po niemiecku.

Z tego powodu moja PoP  nakazała swojemu mężowi zapisać mi samochód po  jednym tygodniu mojej bytności w ich rodzinie. Widać  dobrze składam zęby i nie mam przy tym głupiej miny :haha:.

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Heidi napisał:

Co tu nie rozumieć?  Piszę i czytam: polsku i po niemiecku.

Z tego powodu moja PoP  nakazała swojemu mężowi zapisać mi samochód po  jednym tygodniu mojej bytności w ich rodzinie. Widać  dobrze składam zęby i nie mam przy tym głupiej miny :haha:.

 

Hejże:szydera: zapomniałaś dodać że dom dla mnie:trele: ewentualnie dorzuce Ci serwis od Rosenthala:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Heidi napisał:

Też poproszę w filiżance dla lalek ze srebrną  zastawą:). Może  być nawet  bez cukru.  Cukier zostawimy dla konia :d , żeby nas pokochał 

:kawa::cmok:proszę, z cukrem, ja nie słodzę więc będzie więcej dla Ciebie :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Janeczka1963 napisał:

:kawa::cmok:proszę, z cukrem, ja nie słodzę więc będzie więcej dla Ciebie :cmok:

:d @Janeczka1963 przeciez nie jestem koniem !!!

Wprawdzie uzębienie mam szerokie aż po pachy, ale cukier oddamy jednak czworonogom :448_horse_racing: , żeby wieści od nas szybciej od jednej do drugiej gnały. Tak: hej....,    z kopyta jak w najlepszym wyścigowym  zaprzęgu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Heidi napisał:

:d @Janeczka1963 przeciez nie jestem koniem !!!

Wprawdzie uzębienie mam szerokie aż po pachy, ale cukier oddamy jednak czworonogom :448_horse_racing: , żeby wieści od nas szybciej od jednej do drugiej gnały. Tak: hej....,    z kopyta jak w najlepszym wyścigowym  zaprzęgu

Może być, koni Ci tutaj dostatek:448_horse_racing:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,,witam,,gębucha mi się uśmiechnęła, fajnie, że co niektórzy wrócili,chodz czekam na tych co tymczasowo odeszli też,,:cmok: @1bozka :cmok: ode mnie,,o po jednym:zdrówko: , inaczej nie idzie, trzeba się nieraz napic,  @erika:cmok: też się odnalazła i super,,Ty też lubisz :zdrówko: dawaj,,kto jeszcze jest chętny,, @erika poszukiwalam  @Serenity ale cicho ,cicho,ale napewno da znac,,  @Heidi:cmok: Ty szalony trzepiotku,,dobrze ,że humora nie zgubiłas gdzieś tam po drodze, a druga taka artystka to @beatrix+ gdzie ona się podziewa,, @Janeczka1963 w kotulkowie,:cmok:a teraz :serce::serce::serce: na czerwono:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Witam,,witam,,gębucha mi się uśmiechnęła, fajnie, że co niektórzy wrócili,chodz czekam na tych co tymczasowo odeszli też,,:cmok: @1bozka :cmok: ode mnie,,o po jednym:zdrówko: , inaczej nie idzie, trzeba się nieraz napic,  @erika:cmok: też się odnalazła i super,,Ty też lubisz :zdrówko: dawaj,,kto jeszcze jest chętny,, @erika poszukiwalam  @Serenity ale cicho ,cicho,ale napewno da znac,,  @Heidi:cmok: Ty szalony trzepiotku,,dobrze ,że humora nie zgubiłas gdzieś tam po drodze, a druga taka artystka to @beatrix+ gdzie ona się podziewa,, @Janeczka1963 w kotulkowie,:cmok:a teraz :serce::serce::serce: na czerwono:szydera:

Też Ci nie będę żałować :serce::serce::serce:, a co:love:

Kot 78.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenia mam w ciągu dnia, ale na cmentarz pojechałam,,a tam pogrzeb,6 ludzi w tym jedno dziecko,po drodze na cmentarz wystawione rzeczy  przy jednym z domów do wzięcia, szkoda ze mebla starego nie wystawili,tylko szklane rzeczy,i wiecie co? ogromny wysoki wazon szklany,bialy, zwinęłam go,śliczny,a potem na zakupy,szybko do mojego sklepu ze starociami a tam zamknięte:( więc dalej, Toom  a tam kolejka za wozkiem,i tylko jedna osoba z wózkiem,zrezygnowalismy,dla mnie maskara, takie kupowanie,ja to szybka ,rach ciach co trzeba i ze sklepu wypad, ale muszę powiedziec,że dużo dzisiaj widzialam ludzików z maską,nie bylam sama, ale co te maski pomagają, debila tylko robią z ludzia, ale wolę maski i sklepy otwarte ,kwiatów nakupiliśmy w innym sklepie i ziemi,trochę, spożywki gdzie jak kat patrzyłam co pakuje do koszyka,abym potem nie musiala jesc na siłę bo terminy itd, już i tak brzuch na przodzie,:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Co tu nie rozumieć?  Piszę i czytam: polsku i po niemiecku.

Z tego powodu moja PoP  nakazała swojemu mężowi zapisać mi samochód po  jednym tygodniu mojej bytności w ich rodzinie. Widać  dobrze składam zęby i nie mam przy tym głupiej miny :haha:.

 

czarownica jesteś:szydera: już po tygodniu auto a co będzie po 2 tyg, czy miesiącu???? kuzwa chałupa Twoja razem z dziadkami,,:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi :love:miałam nadzieję Ciebie tu spotkać . Na moje szczęście ciągle tu jesteś, choć z brzuchem wielkim jak beczka pełna mleka po ilości napojów, o których tu piszesz :d!!! 

Miło, bardzo miło, milutko. Masz ode mnie :360_strawberry: majerankiem posypaną dla dobrego trawienia :haha:. Brzusio do rana będzie malutki, gorzej z szybami (może ich nie być wcale :haha::d:haha: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...