Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Outlaws Podopieczna nie podkrada,ale jej syn już tak...Za kilka dni zjazd do domu,a ten dziad już mi podebrał z tych pieniędzy które przywiózł nam"na życie"100 e.PDP ani nic nie mówię bo stwierdzi"że mu wolno",ale na bank już tu nie wrócę...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Patrycja781 napisał(a):

@Outlaws Podopieczna nie podkrada,ale jej syn już tak...Za kilka dni zjazd do domu,a ten dziad już mi podebrał z tych pieniędzy które przywiózł nam"na życie"100 e.PDP ani nic nie mówię bo stwierdzi"że mu wolno",ale na bank już tu nie wrócę...

Kiedyś po kolejnych uwagach jakimi to złodziejami są Polacy, zrobiliśmy bilans jak kradli i kradną Niemcy. Po oficjalnym odczytaniu podczas uroczystej kolacji, efekt bezcenny. A np. z kieszeni czy torebek powyjmowane sztućce ☝️👊🤣🤣🤣

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Patrycja781 napisał(a):

Podopieczna nie podkrada,ale jej syn już tak...Za kilka dni zjazd do domu,a ten dziad już mi podebrał z tych pieniędzy które przywiózł nam"na życie"100 e.PDP ani nic nie mówię bo stwierdzi"że mu wolno",ale na bank już tu nie wrócę...

Zawsze coś, współczuję.

Dzień dobry wszystkim. 21 lipca jest dniem bez dziwnych świąt więc ogłaszam Święto dnia bez świąt. Jak chcecie to może być międzynarodowy. 

Miłego!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

Witam serdecznie w ten piękny lipcowy dzień 😁

Lato w pełni, weekend mamy, to trzeba wykorzystać i  nad jeziorko wyskoczyć, lody po drodze też wypada zaliczyć 😋😋😋

Miłego dnia 🍀🏖️💥

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam opiekunkowo

Założyłem nowe konto bo mojego poprzedniego nie mogłem odzyskać. Po zrobieniu formatowania laptopa wpisywałem dane logowania które mam zapisane w notesie i du.... tyłek. Nie logowało.

Jestem na szteli od 9 lipca i jeszcze równy miesiąc. Już tak się chce do domu. Na moim adresie robie od 3 lat i dobre było zawsze to, że można było się wyspać. Ale niestety od jakiś 8 miesięcy podopieczna już nie może sama chodzić do WC w nocy bo zaczęła się przewracać i obecnie śpi w łóżku z barierkami. Muszę w nocy wstawać 1-2 razy, i niedosypiam. 
  Ale nie chce też za bardzo marudzić bo poza tym adres ok, tym bardziej mając w pamięci w jakich wariatkowach bywałem.

Ja sam bez rodziny, więc ja to jeszcze, ale nigdy się nie nadziwie tym co mają rodzinę i jadą na tą robotę ;)



 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Niedziela
Idę dzisiaj podziękować i poprosić.
Swobodnie i bez ograniczeń mogę to zrobić dla każdego, kto tylko tego potrzebuje ❤️🫴
Za free ☝️

Jeden warunek: wystarczy tylko pomyśleć, że i Ty tego chcesz. A tak też będzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mnie nosiło po chałupie a jutro mam w planie skok do ....albo nieznanego mi jeszcze miasta albo do znanego . Wszystko zależy od Wetter,niby ma padać ale ja tam  im nie do końca wierzę.

Dobry wieczór ☺️

Może mieszankę studencką?Nerkowce lubię , makadamia i pistacje oj bardzo to se zostawię ,reszta bierta😜

walnuts-1739021.jpg

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. 

Czekam z utęsknieniem na ochłodzenie 😎

U mnie wszystko po staremu jakby ktoś chciał wiedzieć 🤣

Do końca zlecenia zostało mi, o sporo i jeszcze trochę :-(

Miłego wieczoru :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...