Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ja witam. Dosiadam się. Czekam na jutro, bo jutro jest dzień bez stanika. To znaczy ja mam codziennie taki dzień, ale na spacerze naturę można oglądać. Jutro będzie dzień chodzenia do pracy inną drogą co u nas jest trudne, bo nie przewidzieli święta żyjących w pracy. Miłego! 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Opiece!

Głodnych nakarmić!

I to nie byle czym🤗, tylko najlepszą, niemiecką kiełbasą(☝️niepomieloną z dużymi kawałkami mięsa w środku😱):

20230708_123433.thumb.jpg.5c54a648b0dd53f6c4695ad5697fedb5.jpg20230708_123815.thumb.jpg.6580a837fc162899636871e3d36df771.jpg

To teraz proszę spragnionego napoić, bo "Zwierzyniec" jasny, pełny niestety wyszedł 🤝🫴❤️🇵🇱

Dobrej soboty 😘👊

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijte vodu pijte pitnou vodu pijte vodu a nepijte rum

Jeden smutný ajznboňák pil na pátém nástupišti Air Cognac huba se mu slepila diesel lokomotiva ho zabila

Pijte vodu pijte pitnou vodu pijte vodu a nepijte rum

V rodině u Becherů becherovku pijou přímo ze džberů proto všichni Becheři mají trable s játrama a páteří

Pijte vodu pijte pitnou vodu pijte vodu a nepijte rum

Pil som vodku značky Gorbatschow a potom povedal som všeličo a volačo vyfásol som za to tri roky teraz pijem chlorované patoky

Pijte vodu pijte pitnou vodu pijte vodu a nepijte rum

Jesteśmy chłopci z Warszawy jeżdżimy pociągiem za robotą do Ostrawy cztery litry wódki a mnóstwo piw bardzo fajny "kolektiw"

Pijte vodu pijte pitnou vodu pijte vodu a nepijte rum

Jedna paní v Americe ztrapnila se převelice vypila na ex rum poblila jim Bílý dům

Pijte vodu pijte pitnou vodu pijte vodu a nepijte rum
🤣🤣🤣📯:piwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2023 o 11:50, Outlaws napisał(a):

Zdecydowanie lepiej się czyta np: "z mojej wiedzy wynika..." ;)🤣🤣🤣☝️

Od zdobywania wiedzy jest Wikipedia 😎😜

Chyba na końcu świata bym Cię poznała. No cóż 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...choć dla mnie trochę ciężki jak narazie.Rano zeszłam,PDP w super kontakcie,śniadanie zjadła całe,wypiła herbatkę i zasnęła

Śpi do teraz i żadną mocą nie idzie jej dobudzić.Obiad minął,branie leków też a jej dobudzić nie mogę.Syn był(nawet dwa razy)i się nie przejął"w szpitalu mówili że teraz ma wyniki dobre,a nie wiadomo co będzie za tydzień,miesiąc,rok,i żeby się nie przejmować..."

A ja posrana stresem po kostki...

Edytowane przez Patrycja781
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2023 o 23:20, Outlaws napisał(a):

Usunięto na żądanie innego Forumowicza. 

Oczywiście, że zgłosiłam. 

Mam nadzieję, że oszczerstwa i pomówienia nie będą tolerowane na tym forum. 

Nigdy nie byłeś obiektem moich zainteresowań. 

Był czas, że  przykleiłeś się do mnie, bo byłam jedyną osobą, która była tolerancyjna wobec ciebie i przyznam się, że wtedy kierowałam się litością. Nie lubię jak ktoś jest izolowany, ale potem się przekonałam, że tylko. na to zasługujesz. Niestety byłeś niezbyt lubiany i tolerowany na wszystkich forach internetowych. W efekcie zostałeś wyrzucony z tego forum i to już kilkakrotnie. 

LACH nie ośmieszaj się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

Gorąco, ale chyba wszędzie takie wysokie temperatury. Od jutra ma być chłodniej na Bawarii, a od soboty wracają tropikalne temperatury 💥

Jednak człowiek powinien uczyć się całe życie, szczególnie pewne umiejętności związane z nowymi technologiami się przydają😁

Nudno trochę na tym zleceniu, pracy mało, a kasy dużo 😎😁

Emerytura mi się marzy :-)

Miłego wieczoru :-)

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Patrycja781 napisał(a):

Dzień dobry...choć dla mnie trochę ciężki jak narazie.Rano zeszłam,PDP w super kontakcie,śniadanie zjadła całe,wypiła herbatkę i zasnęła

Śpi do teraz i żadną mocą nie idzie jej dobudzić.Obiad minął,branie leków też a jej dobudzić nie mogę.Syn był(nawet dwa razy)i się nie przejął"w szpitalu mówili że teraz ma wyniki dobre,a nie wiadomo co będzie za tydzień,miesiąc,rok,i żeby się nie przejmować..."

A ja posrana stresem po kostki...

Czym Ty się stresujesz? 

Takie temperatury dla młodych są dokuczliwe, a starsi, schorowani ludzie, to dopiero odczuwają. 

Trzeba jakoś przetrwać i tą porę roku. 

Uważaj żeby pdp się nie odwodniła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...