Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.05.2023 o 09:03, Joker napisał:

Niektórzy uważają, że wywieszanie prania na widok publiczny jest w złym tonie. To i tak nic, przy tym, że nie wiedziałem, że zimą też można suszyć na zewnątrz i dopiero w de mnie oświecili :).

Wstawać!

Dzisiaj dzień bez oszustw czyli BEZ MAKIJAŻU i dzień higieny rąk. 

makeup-2983550.thumb.jpg.e571c5528382d224f6509bf6381e55a9.jpg

 

@JokerMnie by się taki obraz przydał na nowym lokum 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amaranta Ano tak wyszło że nie mam,,,no chyba że na brzuchu-ale tego nie pokażę :d

Wiecie co?Dochodze do wniosku że n będąć na szteli to raz na jakiś czas powinien być OBOWIĄZKOWO wolny cały jeden wekend.Taki bez porannego wstawania,szykowania śniadania czy obiadu.Żeby móc się zresetować.Zostały mi jeszcze 3 tygodnie na szteli,a już któryś dzień chodze podminowana,rano nie mogę zwlec się z łózka a do tego moja PDP wpadła w tryb(albo to ja jestem przeczulona w tej chwili)"za każdym mężczyzną stoi kobieta.Stoi,i pier...li"

Cały czas słyszę to zdanie w głowie jak ta moja gwiazdeczka zaczyna gadać...a gada od dwóch dni jak nakręcona...

Edytowane przez Patrycja781
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patrycja781 napisał:

@Amaranta Ano tak wyszło że nie mam,,,no chyba że na brzuchu-ale tego nie pokażę :d

Wiecie co?Dochodze do wniosku że n będąć na szteli to raz na jakiś czas powinien być OBOWIĄZKOWO wolny cały jeden wekend.Taki bez porannego wstawania,szykowania śniadania czy obiadu.Żeby móc się zresetować.Zostały mi jeszcze 3 tygodnie na szteli,a już któryś dzień chodze podminowana,rano nie mogę zwlec się z łózka a do tego moja PDP wpadła w tryb(albo to ja jestem przeczulona w tej chwili)"za każdym mężczyzną stoi kobieta.Stoi,i pier...li"

Cały czas słyszę to zdanie w głowie jak ta moja gwiazdeczka zaczyna gadać...a gada od dwóch dni jak nakręcona...

Ooo @Patrycja781Ty to masz zachciewajki ,ciekawe...😜Jednego dnia wolnego ludzie się doprosić nie mogą 🙉Zmień Firmę(pracę), urlop dostaniesz płatny 🤗

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Jeszcze 3 tygodnie

Nie dobijaj się tygodniami, przelicz to na sekundy i będzie szybciej leciało 1 814 400 sekund ;)

Tygodniowe przerwy? Chcesz się dostać do 100 najbogatszych Forbesa?

8 godzin temu, Amaranta napisał:

@JokerMnie by się taki obraz przydał na nowym lokum 😁

Zakładam że jak same się tak malujecie to co stoi na przeszkodzie, żeby to przelać na płórtno? hehehe

oil-paint-913745.thumb.jpg.db28fad16af1d4d82ce0e9e503a9c1a5.jpg

 

Dzisiaj dzień osła! Tak, wiem, podobny. Za grosz w Was oryginalności. Miłego wieczoru!!! 

etretat-4506073.thumb.jpg.a540ef2e5e57aebeac5585f6fa746fb8.jpg

 

Edytowane przez Joker
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Patrycja781 napisał:

@Amaranta Jeszcze 3 tygodnie i zjazd do domu na zasłużozasłużon.Od stycznia ciągnę z max 1 tygodniowymi przerwami na pobyt w domu...

@Patrycja781Też tak teraz miałam 10 tyg przerwa  9 dni i 5 tyg. .Ale idzie nowe i będzie inaczej 😁 tak mi bardziej pasuje .Niebawem zamelduję się  z nowego miejsca.    

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry popołudniu :-)

Piękna pogoda w Polsce, aż nie chce się wyjeżdżać, ale trafiło mi się krótkie zlecenie, na 19 dni dokładnie i sobie je wzięłam. Dojazd pociągiem mam dobry, więc jutro znów do Wiednia wyruszam, a potem dalej aż na Bawarię dotrę. Miejscowość mi znana, bo już kiedyś tam pracowałam. Nowy pdp, nowe otoczenie, uważam, że taka chwilowa zmiana może być dla mnie korzystna. Oby. 

Miłego popołudnia dla wszystkich i pozdrawiam :-)

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2023 o 16:59, INEZ napisał:

Dzień dobry popołudniu :-)

Piękna pogoda w Polsce, aż nie chce się wyjeżdżać, ale trafiło mi się krótkie zlecenie, na 19 dni dokładnie i sobie je wzięłam. Dojazd pociągiem mam dobry, więc jutro znów do Wiednia wyruszam, a potem dalej aż na Bawarię dotrę. Miejscowość mi znana, bo już kiedyś tam pracowałam. Nowy pdp, nowe otoczenie, uważam, że taka chwilowa zmiana może być dla mnie korzystna. Oby. 

Miłego popołudnia dla wszystkich i pozdrawiam :-)

Ty to już Bawarię znasz jak Śląsk😉😁POZDRAWIAM 🤗

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2023 o 09:05, Joker napisał:

Witanko! Wstawać. Dzisiaj dzień Zołzy! Jak dobrze, że tu takich nie ma. 

Jako że robi się coraz cieplej przesyłam porównanie przyjmowania promieni słonecznych przez poszczególne kolory.

koszulkicieplo.thumb.jpg.295a2d05a1dc581decdc946cf78b0d49.jpg

Nie ma i nie będzie 😁Nie mylić Zołzy z kobietą z lekko podminowaną w trudnych dla niej momentach....no😜TROCHE WYROZUMIAŁOŚCI .😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tydzień za mną ,tyle spraw do ogarnięcia ,ale kto jak nie my.. 

Słaba płeć a jednak najsilniejsza 

Słaba płeć a jednak najmądrzejsza 😉 

Dzień  dobry a tu nikogo? I nic na stole? I nie wiem co dziś za swieto obchodzimy oprócz tego że niedziela?I nic nie grają ?Zgroza!

 

egg-sandwich-2761894.jpg

coffee-4334647.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...