Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jurek50 napisał:

Dzień dobry. Na poprawę nastroju po fatalnej grze naszych piłkarzy zapraszam na i życzę miłego weekendu. 

Wzajemnie ,mam dobry weekend ,bo córka przyleciała z Jersey.Pozdrawiam Ciebie i cała brać opiekuńcza.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:d

2 godziny temu, adamos6 napisał:

Wzajemnie ,mam dobry weekend ,bo córka przyleciała z Jersey.Pozdrawiam Ciebie i cała brać opiekuńcza.

JA również pozdrawiam i życzę miłego dnia przy kawie 👍

A chłopakom od piłki, piosenkę nie raz śpiewano, płonne nadziej rozgrzewają polskich kibiców... W tenisie czy siatce mamy duże  sukcesy 👍

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć  wszystkim zapalnym sportowcom:piłka-do-nogi: na kanapach. Przegrał wygrał,  wygrał przegrał , jak to w życiu bywa. Może nie ci ludzie, nie ten czas i nie to miejsce? 

Może nadszedł czas na zmiany bo nie ten skład, bo za starzy, bo..., bo...Może należy podjąć decyzję o wycofaniu się z gry.

Czasem trzeba przestać walczyć nie z powodu dumy lecz z szacunku do siebie .

Wiem... piłka ma swoich fanów i też swoją pucharem mierzalną wartość. :herbata-twarz:

I jak to wszystko pogodzić? 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Kawa jak znalazł, na pobudzenie i poprawę nastroju :herbata-twarz:

Miłego soboty dla każdego z Was :gazeta:

Ja dzisiaj za porządki się zabrałam i przy garach stoję. Gołąbki i bigos robię za jednym zamachem. Na końcówce zlecenia nie chce mi się gotować, więc chętnie wykorzystam, to co było w nadmiarze i zamroziłam. 

Co do piłkarzy, to najwyższy czas na zmiany. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, INEZ napisał:

Dzień dobry. 

Kawa jak znalazł, na pobudzenie i poprawę nastroju :herbata-twarz:

Miłego soboty dla każdego z Was :gazeta:

Ja dzisiaj za porządki się zabrałam i przy garach stoję. Gołąbki i bigos robię za jednym zamachem. Na końcówce zlecenia nie chce mi się gotować, więc chętnie wykorzystam, to co było w nadmiarze i zamroziłam. 

Co do piłkarzy, to najwyższy czas na zmiany. 

Dzisiaj chyba wszyscy się za porządki wzięli - końcówka u Ciebie, u innych środek, jeszcze inni zaczynaja 🤪

Co do sportu - sami indywidualisci, w klubach zarabiają kasę, tu tylko obowiązek narodowy spełniają. Przykronto mówić - ale po Katarze nie czego się więcej nie spodziewałem. Lepiej oglądać ligowy football - angielska, niemiecka itp 

Pozdrawiam forumowiczów 👍 miłego wieczoru 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Waldi napisał:

Dzisiaj chyba wszyscy się za porządki wzięli - końcówka u Ciebie, u innych środek, jeszcze inni zaczynaja 🤪

Co do sportu - sami indywidualisci, w klubach zarabiają kasę, tu tylko obowiązek narodowy spełniają. Przykronto mówić - ale po Katarze nie czego się więcej nie spodziewałem. Lepiej oglądać ligowy football - angielska, niemiecka itp 

Pozdrawiam forumowiczów 👍 miłego wieczoru 

Gdzie tam porządki ,dochodzą do siebie po wczorajszym 😜

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam tęczę przed sobą ....cudna 😊Zaległości od czwartku miałam to Was poczytałam teraz ,uśmiałam się zdrowo .Kawowy kwitnie i niech tak zostanie po wieki wieków, Amen! @Jokernie może tak być że tylko mi przybyło po fajkach,ale można się pozbyć tych kilogramów RUCH!Regularny trening.Zaraz mi tu pojadą z jakimś sprzętem treningowym☺Nie słuchaj ich🤣Ty zobacz co Oni wstawiają tutaj, jakieś pałki czerwone.  @INEZsię nawet przestraszyła🤣   .Każdy szuka zajęcia dla rąk cukiereczki,paluszki ,chrupki ale spróbuj jak @Heidipisała owoce a jeszcze lepiej mieszankę orzeszków +rodzynki.Ja to chrupie często ,no wiesz .. dla mózgu🤪. Nałogowcem też troszkę jestem: pistacje ,makadamia i nerkowce mniam.3m się w tym trwaniu @Jokerjako i my kciuki za Ciebie trzymamy🤗

Dobry wieczór 

Edytowane przez Amaranta
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, INEZ napisał:

Dzień dobry. 

Kawa jak znalazł, na pobudzenie i poprawę nastroju :herbata-twarz:

Miłego soboty dla każdego z Was :gazeta:

Ja dzisiaj za porządki się zabrałam i przy garach stoję. Gołąbki i bigos robię za jednym zamachem. Na końcówce zlecenia nie chce mi się gotować, więc chętnie wykorzystam, to co było w nadmiarze i zamroziłam. 

Co do piłkarzy, to najwyższy czas na zmiany. 

Możesz i dla mnie zrobić podjadę jestem blisko 😁otworze okno w aucie Ty w kuchni ,rzuć tylko może  gołąbki nie odlecą. Złapie! .Gorzej jak Niemce przechwycą  i wciągną bez gryzienia bo kto tak dobrze gotuje jak nie my 😊😇 

Edytowane przez Amaranta
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Amaranta napisał:

Ale mam tęczę przed sobą ....cudna 😊Zaległości od czwartku miałam to Was poczytałam teraz ,uśmiałam się zdrowo .Kawowy kwitnie i niech tak zostanie po wieki wieków, Amen! @Jokernie może tak być że tylko mi przybyło po fajkach,ale można się pozbyć tych kilogramów RUCH!Regularny trening.Zaraz mi tu pojadą z jakimś sprzętem treningowym☺Nie słuchaj ich🤣Ty zobacz co Oni wstawiają tutaj, jakieś pałki czerwone.  @INEZsię nawet przestraszyła🤣   .Każdy szuka zajęcia dla rąk cukiereczki,paluszki ,chrupki ale spróbuj jak @Heidipisała owoce a jeszcze lepiej mieszankę orzeszków +rodzynki.Ja to chrupie często ,no wiesz .. dla mózgu🤪. Nałogowcem też troszkę jestem: pistacje ,makadamia i nerkowce mniam.3m się w tym trwaniu @Jokerjako i my kciuki za Ciebie trzymamy🤗

Dobry wieczór 

No co Ty, kto by się pałki bał i na dodatek czerwonej :papieros:😜

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Amaranta napisał:

Możesz i dla mnie zrobić podjadę jestem blisko 😁otworze okno w aucie Ty w kuchni ,rzuć tylko może  gołąbki nie odlecą. Złapie! .Gorzej jak Niemce przechwycą  i wciągną bez gryzienia bo kto tak dobrze gotuje jak nie my 😊😇 

Chętnie gołąbkami poczęstuję, ale obiecaj, że mnie do Polski zabierzesz jak już tu będziesz przejazdem 😁

Blisko masz 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

Dobranoc i proszę nie zapomnieć, że dzisiaj śpimy godzinę krócej 🤪Tired At Home GIF

Siedzę przed chwilą i nagle zrobiła się trzecia. Spadam, bo to już nie przelewki. Dobrej nocy!

P.S.

Można żyć bez fajek to i pewnie można żyć bez polskiej :piłka-do-nogi:! Odwyk.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć w nowej czasoprzestrzeni. Zagubiona trochę  dziś jestem. Mój zegar biologiczny każe mi uzupełnić żołądek. Na wieży kościoła jest 3.00. Na moim ręcznie zegarku 9:18. Na wyświetlaczu telefonu 10:18. Zwykle śniadanie jadam o 8.30. Spitexowa powinna być o 8:00 i jej nie ma. Pytam was: czy mnie porwano? 

:megafon-twarz-krzyk:pomocy.... :megafon-twarz-krzyk:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj  moją pop oświeciło i pyta się gdzie mieszkam. Gadam,  że od miesiąca w pokoju obok, ale może być spokojna, bo co miesiąc płacę za ten 1 wynajęty pokój.  Ona mi, że  nie widziała nigdy tych pieniędzy :myśl-twarz:.

Hm... I co teraz:pomysl-zarowka-twarz:?

Chyba  przeniosę się na statek piracki bo stąd wyjadę bez wypłaty :pirat-twarz: i bez zęba. Zamierzam wyjechać z trzosikiem:pieniądze-dolary-euro-twarz:

  

.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tu po mnie. Widać wszystkich opiekunów porwano na całkiem inne planety:herbata-twarz:. Dzeszczowo, jedna tęcza pogania drugą. Trzeba zatem wziąć się w garść i coś przedsięwziąć . Tylko leżeć, nie wypada :herbata-twarz:.

Chociaż leży  obok mnie 559 stron Anthony Robbinsa z "Naszą mocą bez granic "to przypomniłam sobie o Marii Rodziewiczównie . Internet ma moc, więc biorę się za przyjemniejszy na ten moment temat: bogaty przystojny salonowiec......

Stare kino jest zawsze  miłe memu sercu. Uderzam w substytut starego projektora i wyobrażam sobie zapach ogrzanej  kliszy i terkoczących klatek filmowych.

Ginę zatem.....w objęciach filmu : "Wrzos"

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Heidi napisał:

Nic tu po mnie. Widać wszystkich opiekunów porwano na całkiem inne planety:herbata-twarz:. Dzeszczowo, jedna tęcza pogania drugą. Trzeba zatem wziąć się w garść i coś przedsięwziąć . Tylko leżeć, nie wypada :herbata-twarz:.

Chociaż leży  obok mnie 559 stron Anthony Robbinsa z "Naszą mocą bez granic "to przypomniłam sobie o Marii Rodziewiczównie . Internet ma moc, więc biorę się za przyjemniejszy na ten moment temat: bogaty przystojny salonowiec......

Stare kino jest zawsze  miłe memu sercu. Uderzam w substytut starego projektora i wyobrażam sobie zapach ogrzanej  kliszy i terkoczących klatek filmowych.

Ginę zatem.....w objęciach filmu : "Wrzos"

 

Zajumali nam godzinę a my jak zwykle nastawiamy drugi policzek i udajemy, że nic się nie stało. Ktoś się nie bał i ...

Godzinę temu, Heidi napisał:

Stare kino jest zawsze  miłe memu sercu.

Heidi, widziałaś tę wersję z1937?

Dzień dobry! Chociaż najlepszy pewnie dla @Patrycja781. Samo miłe przed Tobą! Pozdrowionka i dużo słonka!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...