Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Drugi przypadek tańca to 94 letni pan z wymienionymi stawami bioder i jeszcze jakiś 1 metr niższy ode mnie.  Dało się tańczyć?  Dało  się:tak-animo:. Czułam  się niczym słonica z dzieckiem,  ale... co mi tam , nie ubyło  bogactwa wrażeń :forsa-animo:

Zadowolenia moc.  

 

Ja też uważam, że tym ludziom,co przeżyli ( jakkolwiek) tyle lat, na koniec należy sie trochę szczęścia 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Waldi napisał:

Ja też uważam, że tym ludziom,co przeżyli ( jakkolwiek) tyle lat, na koniec należy sie trochę szczęścia 

Tak to prawda. Miło kiedy widzisz,  że po twoich staraniach pop uszy wyżej stoją. To się nazywa właściwy  człowiek na właściwym miejscu.  Nie każdy umie mobilizować pop. Dlatego trzeba się cenić.  Każdemu  grosz wg zasług jak to niektórzy mówią 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Heidi napisał:

byłeś  bliski otrzymania spadku

zdałem sobie z tego sprawe, były sygnały.... dotarły tez do rodziny :płacz-twarz-2:

Ale przyznaje uczciwie nie taki zamysł mojej opieki tam był. Chciałem by nie rezygnowała z życia 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Tak to prawda. Miło kiedy widzisz,  że po twoich staraniach pop uszy wyżej stoją. To się nazywa właściwy  człowiek na właściwym miejscu.  Nie każdy umie mobilizować pop. Dlatego trzeba się cenić.  Każdemu  grosz wg zasług jak to niektórzy mówią 

święta racja !!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Waldi napisał:

Pamietaj tylko, że łowca czasem staje się zwierzyną:kopara: 

Ja osobiście nie nam nic przeciwko temu, żeby mi mąż plecki posmarował miodem,  a potem delektował się moim ciałem. Po co chłopak  ma po lasach szukać zwierzyny. Pozwolę jemu być  nawet dyrektorem generalnym lasów i utrzymywać fuzję w najlepszej kondycji :płacz-łzy-radość-twarz: żeby dopaść zwierzynę bez lunety:nie-mowię-animo:. Nawet sama podejdę do paśnika:herbata-twarz:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nasza na dziś . Forum praktyczne mam  na wyłączność.  Kończę pisać,  bo admin mi rachunek wystawi za prąd.  Lepiej mi tu wrócić kiedy fotowoltaikę i pompę ciepła na mojej czapce z daszkiem zainstaluję :d.

Trzymajcie za mnie kciuki, żeby znowu dzisiejszej nocy nie  zapomnieć wyjąć palców z gniazdka :strzelanie-animo:

Dobranoc 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi

12 godzin temu, Heidi napisał:

Dzień dobry , tak przypadkiem zauważyłam,  że wpadam się witać ze sobą:herbata-twarz:?  Poszliście wszyscy szukać w lesie czosnku czarownic:myśl-myślenie-twarz:

We śnie  miałam kontakt  z Freudem.  Gadał mi do poduszki,  że mam wam coś przekazać.  Ok. Nie płaci mi za to, ale was lubię  więc.... niech tak będzie.

Jestem ciekawa  czego sobie życzycie,  bo ja życzę sobie mniej uzależnień :płacz-łzy-radość-twarz:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro opiszę moją historię taneczną z pdp :-)

Niestety skończyło się też niefortunnie dla mnie 🤪, ale przyznam, że na moment zatraciliśmy się w tym tańcu 🙈

Rachunku za prąd proszę mi nie podrzucać 😜

Dobranoc 🌛

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

bo admin mi rachunek wystawi za prąd.

gorzej jak Cię prądem potraktują :)

Witajcie!!! Kawę stawiam i jutro rano pogadam! Dokładnie stawiam pięć bo tyle gifach jest

:kawa: :kawa2: :kawa-animo: :kawa-twarz: :kawa2:

Chwalę się!!! Dzisiaj zaczął się 56 dzień bez sami wiecie czego!!! Nie gram bohatera bo łatwo nie jest. Miłego!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, INEZ napisał:

Każdemu od życia się coś należy 😁

Pogoń za króliczkiem, to bardzo przyjemne zajęcie ;)

Cześć wszystkim.  

Wiosnne tchnienie.  Może pod krzaczkiem będą leżały jakie jajka to o króliczek się sam zjawi :płacz-łzy-radość-twarz:.

O ja cię..... chyba z tą wiosną przegięłam :herbata-twarz:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, INEZ napisał:

Jutro opiszę moją historię taneczną z pdp :-)

 😜

Hej @INEZ. Tak  długo  czekamy na tę historię, że  już  nam zarosły brody :broda-twarz:.

Trzymasz nas w napięciu. Ile vatów jeszcze poterzebujesz do twojej ładowarki?

Chcesz do Księgi  Guinessa trafić czy jak?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...