Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Patrycja781 co u Ciebie? Ogarnęłaś niemieckie warunki i oczekujesz na dobry efekt ;)?

Co u reszty? U mnie za dwa dni będzie MIESIĄĆ bez papierosa! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM za miłe słowa i trzymanie kciuków. Jutro coś skrobnę na miesięcznice w klubie który miał być blogiem :)

A może bym tak celebrował miesięcznice? Nie, to zły pomysł...

DOBREJ NOCY

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2023 o 23:37, Amaranta napisał:

Napisali że za logowanie ,każde zaznaczam 20 dołożą a mnie raz dodali a byłam razy kilka i nic!

sam czekam, bo wszystko przewaliłem i nie mogę się odegrać od tygodnia. Za 1 logowanie dziennie to na pewno, ale nie mogę złapać o której godzinie i tylko 20 żetonów. :( 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w wieczór :-)

Ja wróciłam na stare śmieci i samej mi trudno uwierzyć, że już ponad rok w jednym miejscu pracuję 🤔

Muszę się pochwalić moją młodsza pociecha czyli córeczka dzisiaj obroniła pracę dyplomową i jest inżynierem :-):-):-):-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 19:46, Joker napisał:

sam czekam, bo wszystko przewaliłem i nie mogę się odegrać od tygodnia. Za 1 logowanie dziennie to na pewno, ale nie mogę złapać o której godzinie i tylko 20 żetonów. :( 

Na co te żetony można wymienić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 19:15, Joker napisał:

@Patrycja781 co u Ciebie? Ogarnęłaś niemieckie warunki i oczekujesz na dobry efekt ;)?

Co u reszty? U mnie za dwa dni będzie MIESIĄĆ bez papierosa! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM za miłe słowa i trzymanie kciuków. Jutro coś skrobnę na miesięcznice w klubie który miał być blogiem :)

A może bym tak celebrował miesięcznice? Nie, to zły pomysł...

DOBREJ NOCY

Świetny pomysł. Trzymam kciuki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzień dobry!!! Dzisiaj 35 dzień bez sami wiecie czego :))) Są momenty, że ciągnie i to nie jest przeciąg...

Wszyscy już słyszeli Mori? Nie sądziłem, że Podsiadło mnie jeszcze tak bardzo zaskoczy. Warto posłuchać... i spojrzeć w górę, na naszych...

Przed chwilą przegrałem 80 żetonów. Lipa. Admin daj Pan więcej żetonów bo teraz to więcej nerwów niż zabawy.

Miłego dnia!!! Dla kawoszy kawa, dla herbaciarzy herbata a dla pozostałych drink.

:kawa2: :herbata::drink:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ @adamos6

Pisali tutaj. Żetonami obstawiasz loterię albo blackjacka. Ja gram w blackjacka ale spadłem z wysokiego drzewa i mi nie idzie. Na start jest 200 żetonów i każdego dnia za zalogowanie się 20. Mam zero i nie mogę się odbić. 

https://opiekunkaradzi.pl/blackjack/ - tutaj jest stół BJ i możecie obstawiać swoje żetony.

W dniu 28.02.2023 o 18:52, INEZ napisał:

Dzień dobry w wieczór :-)

Ja wróciłam na stare śmieci i samej mi trudno uwierzyć, że już ponad rok w jednym miejscu pracuję 🤔

Muszę się pochwalić moją młodsza pociecha czyli córeczka dzisiaj obroniła pracę dyplomową i jest inżynierem :-):-):-):-)

Brawka!!!

W dniu 27.02.2023 o 19:49, Patrycja781 napisał:

@Joker Jadę jutro z Efektem,na cały marzec.Zobaczymy jak będzie...

Powodzenia i ekfektów z pracy

 

Witajcie! Kawa czy herbata?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Patrycja781 napisał:

@INEZ Na razie spokój taki że momentami nudą trąca.PDP leżąca,spokojna,2 razy dziennie pfliegedinst przychodzi.Ale na horyzoncie kroi się zlecenie lepiej płatne,też spokojne 

To  nie ma się nad czym zastanawiać ,powodzenia @Patrycja781

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2023 o 11:19, Joker napisał:

@INEZ @adamos6

Pisali tutaj. Żetonami obstawiasz loterię albo blackjacka. Ja gram w blackjacka ale spadłem z wysokiego drzewa i mi nie idzie. Na start jest 200 żetonów i każdego dnia za zalogowanie się 20. Mam zero i nie mogę się odbić. 

https://opiekunkaradzi.pl/blackjack/ - tutaj jest stół BJ i możecie obstawiać swoje żetony.

Brawka!!!

Powodzenia i ekfektów z pracy

 

Witajcie! Kawa czy herbata?

Nie chcę ani tego ani tego:d Coś mały wybór @Joker ,ale nie będę Cię wpieniać bo sięgniesz a tego nie chcemy przecież. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Renata K. napisał:

@Patrycja781 To  fajnie Pati,ze w koncu trafilas na miejsce ,ktore Cie satysfakcjonuje..Pracuj ,najwazniejsze ,ze nie ma takich akcji jak poprzednoi ,nawet za mniejsze pieniadze,ale najwazniejsze zdrowie psychiczne.Pozdrawiam

Trafione w punkt, nic do dodania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwumiesięcznym słuchaniu regionalnego folkuO.o kilka godzin dziennie bardzo, ale to bardzo potrzeba mi mocnego i dobrego grania i ciasta czekoladowego z bitą śmietaną mojej mamy .Pierwsze dozuje sobie regularnie (no muszę bo mnie nie wpuszczą do chaty jak zacznę jodłować ) a na drugie czekam z utęsknieniem.No nie jestem wymagająca.Poza tym wszystko gra , buczy i idzie w dobrym kierunku.😊   

Ps.Jest tu kto oprócz samych Gość, Gości w Gościach ,Gość z numerkami? 😁Też pozdrawiam bo kulturalna jestem że aż.😊

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2023 o 12:28, Amaranta napisał:

Po dwumiesięcznym słuchaniu regionalnego folkuO.o kilka godzin dziennie bardzo, ale to bardzo potrzeba mi mocnego i dobrego grania i ciasta czekoladowego z bitą śmietaną mojej mamy .Pierwsze dozuje sobie regularnie (no muszę bo mnie nie wpuszczą do chaty jak zacznę jodłować ) a na drugie czekam z utęsknieniem.No nie jestem wymagająca.Poza tym wszystko gra , buczy i idzie w dobrym kierunku.😊   

Ps.Jest tu kto oprócz samych Gość, Gości w Gościach ,Gość z numerkami? 😁Też pozdrawiam bo kulturalna jestem że aż.😊

 

Masz polot do pisania.Po tych smakołykach  widzę, że naszła Cię ochota na numerek.Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Uchhh...z super-zlecenia nuc nie wyszło.Niestety.

Tutaj gdzie jestem nadal spokojnie,wszystkie moje książki przeczytane,ale jeszczez16 dni i do domu na święta😁

A tu fota chłopaków z Drezna

20230125_090607.jpg

O Zdzichu i Rychu ☺️Wciąz w dobrej formie @Patrycja781Ty też z tego co czytam.Obejrzyj jakiś dobry film a ja obrabiam właśnie Nutelle, chcesz łyżkę ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...