Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś, wiem na ten temat,te wolne to tylko teoria. Osobiście wolę sam być.  Pomocy nie potrzebuje. Jak jestem na wsi to wyjdę na działke coś porobić by zaczerpnąć swierzego powietrza.Dlatego lubię jak POP -y lub a  jest samotna...bez osób wtracajacych się. Taki mam charakter ,trudno. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos6 Tutaj gdzie teraz jestem,warunki lokalowe *wulgaryzm* ,nikt nie liczy kasy na zakupach,Pdp sprawna umysłowo,dzień pracy kończy się przed godz .19...

i tylko przerwa poobiednia ciągle"nie wypala.

A to Pdp musi na toaletę(siedząca na wózku,a to 2 minuty przed jej jazdą do lekarza dowiaduję się że też jadę,a to mam siedzieć z nią i jej znajomymi przy kawie...

Problem już zgłoszony do firmy,ciekawa jestem co z tym zrobią...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos6 Toteż zadzwoniłam z tym do firmy.Zdaję sobie sprawę że pdp może faktycznie mieć problem funkcyjny bez mojej pomocy,ja jestem w stanie"przetrawić"te przerwy bez przerwy,ale w tym momencie liczę na jakieś wyrównanie finansowe za rezygnację z tego co należy mi się jak psu micha...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam fatalna sytuacje jest tutaj sprzątaczka i to Polka,rządzi jak by była u siebie a dziadek ? jak to dziadek,trzyma jej stronę, bo ona jest tutaj 10 lat,ale w Piątek już wyjezdzam ,zgodnie z umową... Agencja ....ma problem ze znalezieniem tutaj opiekuna i w całe się nie dziwię. Ja też tutaj nie przyjadę..  Ta Polka jest fałszywa jak kot,nadskakuje mu  a  na Niemców patrzyć nie może.3 dni temu powiedziała, że my jesteśmy w ich oczach  Świnie a ja na to powiedz to mu,nie powiedzila mu tego.Aby do Czwartku!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrycja781 jeszcze dodam ,to było z dwa  lata temu ,podobnie ,ojciec chory na Alzheimera  itd.a corka mu wszystko przekazywala  a On i tak zapomnial,potem byla taka sytacja ,ze zadzwonilem na policje ,bo wyobraz sobie przyniosla flaszke i z nim piła.Ten policjant do mnie co oni robia to ich sprawa a ja na to ze jest w błedzie,po rozmowie ,    powiedzial ,ze mam racje i jeszcze mnie poklepal. CHODZI o to ,ze opiekun musi wiedziec o planach jakie ma PDP -Y a nie zeby dowiadywal sie na koncu.. Wybacz za bledy.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Renata K.Ano nie....Dzisiaj znów jesteśmy na akupunkturze,ale wcześniej poinformowała o szczegółach ,więc spoko.Tylko co z tego jak miało już być po zabiegu,ale pani go wykonująca ma inne pojęcie punktualności... @adamos6

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2023 o 19:34, Joker napisał:

Dobry wieczór. Co z Wami? Gdzie właścicielka robali? Gdzie Inez? Gdzie reszta. Co z Marcyś co to bawi się ze mną w grach. Tylko Adamos przyjął mnie do znajomych. Jestem wykąpany i niczego mi nie brakuje. Odzywać się!

U mnie ciężko, żona w szpitalu. Trzymać kciuki, bo żółta jak cytryna. Miał być lepszy rok... 

W+O+Ś+P

Witam Wszystkich w Nowym roku i życzę zdrowia i wszystkiego dobrego 😘😘😘

Ja dopiero 6 stycznia wróciłam do domu, a byłam w pracy od 12 października. Stanowczo było to za długo, ale z tego co zarobiłam jestem bardzo zadowolona :-)

Nie zmienia to faktu, że byłam tak długo w pracy pierwszy i chyba ostatni raz. Od teraz stałe wymiany, co 6 tygodni, tak jak było i tak jak mi najlepiej pasuje. 

Pierwsze dni urlopu spędziłam w towarzystwie męża, a teraz nadrabiam zaległości towarzyskie i w planach mam kilka spotkań z koleżankami. 

16 lutego wracam do pracy na swoje stałe miejsce, na Bawarię, do urokliwego Prien 83 209. Jakby ktoś trafił do pracy gdzieś blisko mnie, to bardzo chętnie się spotkam :-)

Miłego wieczoru https://media.tenor.com/wHGVmRW4kPoAAAAM/happy-new-year.gif

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...