Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Joker napisał:

Czasami pozory mylą. Intencje mam dobre tylko trzeba wysłuchać mnie do końca ;)

Dzień dobry. Humory poprawione? To pracować, bo się jeszcze należymy. Nawet ja już zaklepałem wyjazd na 9 maja. Ostatni, ostatni

Miłego dzionka!

Gdzieś czytałam że ostatni miał być ostatnim wypadem po eurasy;)Nie walcz z tym jesteśmy z Tobą,czujesz to ?:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ?

Na urlopie to fajno jest, nawet nie wiem kiedy mi te 6 tygodni zleciało i co ja właściwie przez ten czas robiłam ??

Miłej niedzieli Wam życzę, mnie dzisiaj czeka mnóstwo atrakcji, łącznie z grillem rodzinny w tle ?

Może jak wrócę do pracy to czas na pisanie na forum znajdę ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2022 o 11:24, Patrycja781 napisał:

@Amaranta Ty zgrywusie...?Gaci za wiele nie było bo i mężczyzna w domu zaradny,chałupy nie przepił,nie nabałaganił,a to najważniejsze.Co do punktu 8-się nie wypowiem☺️

Dobry facet chwalić, go pod niebiosa, smytać za uszkiem i po brzuszku .Jakie to proste trochę życzliwości a ludzie tak sobie życie komplikują :kawa-twarz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Amaranta napisał:

Dzień dobry popołudniowo kaweczka,lody,ciasteczko?:d

ice-1271986.jpg

A du pa  rośnie "Grażynko"xd

Ja tylko spojrzę i już jestem gruba...matko! Nie mogę patrzeć na lody..:p na siebie też :)

Dobranoc ?

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2022 o 19:06, beatrix+ napisał:

A du pa  rośnie "Grażynko"xd

Ja tylko spojrzę i już jestem gruba...matko! Nie mogę patrzeć na lody..:p na siebie też :)

Dobranoc ?

Oj tam, oj tam ja dzisiaj zjadłam dwa i nic mi jeszcze nie urosło ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim ? 

Melduję się z trwającego urlopu... Matko to już 3 tydzień leci ?? kiedy ti zleciało się pytam ? 

Miłego dnia życzę i całego weekendu bo nie wiem czy zajrzę... jutro kierunek Hel ? 

 

FB_IMG_1651728023827.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry -  słoneczna niedziela  tutaj na Bawarii ? 

Gdzieś niedaleko-  Kukułka mi kuka ( kilka € włożyłem do kieszeni ☺️

Dzień matki tutaj - nostalgicznie i smutnawo  u pdp .... Bo dzieci  "zimne" rzadko się odzywają?

Inaczej niż u Słowian 

Miłego dnia wszystkim 

https://media.tenor.com/images/9e0a34359d75f1940b4a846fe31c0910/tenor.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :dPrzydreptałam sprawdzić co w trawie piszczy a tu nie piszczy tylko pachnie @Jurek50dobrą tą kawę zrobiłeś postarałeś się coś Ci za to dam, ale innym też bo coś licho wyglądają i nie mają siły pisać .  @Waldiściągnął w końcuxddo De a urlop miał długaśny, a wena moją @Wenusiawoli relacji nie zdawać żeby nie drażnić tych  co to geldy kręcąxdNo to macie @beatrix+lody jadą!!! Nie było,,la patik"są w fafelku:d

 

ice-cream-5928080.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2022 o 10:32, Waldi napisał:

Dzień dobry -  słoneczna niedziela  tutaj na Bawarii ? 

Gdzieś niedaleko-  Kukułka mi kuka ( kilka € włożyłem do kieszeni ☺️

Dzień matki tutaj - nostalgicznie i smutnawo  u pdp .... Bo dzieci  "zimne" rzadko się odzywają?

Inaczej niż u Słowian 

Miłego dnia wszystkim 

https://media.tenor.com/images/9e0a34359d75f1940b4a846fe31c0910/tenor.gif

@Waldia co kukułce do eurasów w kieszeni Twojej ?Co ptak ma tam robić?Coś niebywalego:strach-krzyk-twarz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Amaranta napisał:

@Waldia co kukułce do eurasów w kieszeni Twojej ?Co ptak ma tam robić?Coś niebywalego:strach-krzyk-twarz:

Mówiono mi od dawna, że jak Kukułka kuka trzeba mieć jakiś grosz w kieszeni "ono pomnoży" 

Grosz-euro, egal?

... Nie słyszałaś tego? 

Screenshot_20220509_230800.jpg

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2022 o 13:33, Patrycja781 napisał:

@Amaranta Zdzichu i Rychu poznali nowego kolegę,nawet na pi.....lody chcieli go wyciągnąć ,ale ten twierdzi że mama dała mu szlaban na wychodzenie z domu...

20220510_122017.jpg

@Patrycja781Dobrze że  pogoda to na łonie natury posiwdzieli a nie u kolegi w domu :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2022 o 23:06, Waldi napisał:

Mówiono mi od dawna, że jak Kukułka kuka trzeba mieć jakiś grosz w kieszeni "ono pomnoży" 

Grosz-euro, egal?

... Nie słyszałaś tego? 

Screenshot_20220509_230800.jpg

Miałam dziś stówę czekam na rozmnożenie a jak nic nie będzie przyjdę po Twoje hahaha :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...