Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Oferta dla Panów/ od 1.05/ 1400 €

Miejscowość: Margitshöchheim bei Würzburg
Data wjazdu: 2020-05-01
Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Podopiecznym jest 89-letni mężczyzna (165 cm, 65 kg). Senior choruje na demencję oraz parkinsona. Bywa niespokojny i zdezorientowany (nie jest agresywny- przyjmuje leki). Z powodu parkinsona ma problemy z poruszaniem się. Trzeba mu pomóc szczególnie rano.

Opis oferty:

Porusza się na wózku inwalidzkim (wymagana pomoc przy transferze). Jest częściowo inkontynentny (inkontynencja moczowa). Wymaga pełniej pomocy przy higienie, toalecie, przebieraniu się, prysznicu. Senior chodzi spać ok godz. 24:00, wstaje ok godz. 07:00. Normalnie 2 dni w tygodniu przebywa w domu dziennej opieki (obecnie jest to niemożliwe ze względu na Koronawirusa). Do obowiązków opiekun należy głównie pomoc mężczyźnie. Córka robi zakupy oraz gotuje. W ciągu tygodnia przychodzi również osoba, która zajmuje się sprzątaniem. Mężczyzna mieszka na 2 piętrze w osobnym mieszkaniu. Jego żona mieszka na parterze (oddzielne gospodarstwo domowe). Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy PANA z dobrą/komunikatywną znajomością j. niemieckiego raz doświadczeniem w opiece z pacjentami z demencją oraz wymagającymi transferu. Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...