Skocz do zawartości

Sztela mina Hamburg Dama o imieniu Margaret 91 lat


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem obecnie na tej szteli !!! dzieki bogu dziś zjezdzam w nocy co pani Damie nie jest na rękę. Dama bogata ale racje zywieniowe jak w więzieniu albo i gorzej. Ale nie o tym przestrzegam przed firma Sunacare z Berlina babka o  imieniu Basia krlra rekrutuje polki do pracy  chyba trzyma sztame ze szkopami !!!!zadzwonilam przedstawiam problem a ona sie rozlaczyla zamiast stanąć z problemem oko w oko ...typowa Swinia i zero jak dla mnie.Jak tam pojedziecie to na wlasne ryzyko babka zmienia firmy non stop bo jest problemowa a i od firmy nie dostaniecie nr do zmienniczki ktora jest na miejscu bo beda sie chronic ze Rondo i ochrona danych osobowych ale dzięki bogu dziewczyna co tu  byla zostawiła  swoj nr do kontaktu PRZESTRZEGAM .pozdrawiam 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O 9.04.2020 at 14:09, KOCICA11 napisał:

Witam jestem obecnie na tej szteli !!! dzieki bogu dziś zjezdzam w nocy co pani Damie nie jest na rękę. Dama bogata ale racje zywieniowe jak w więzieniu albo i gorzej. Ale nie o tym przestrzegam przed firma Sunacare z Berlina babka o  imieniu Basia krlra rekrutuje polki do pracy  chyba trzyma sztame ze szkopami !!!!zadzwonilam przedstawiam problem a ona sie rozlaczyla zamiast stanąć z problemem oko w oko ...typowa Swinia i zero jak dla mnie.Jak tam pojedziecie to na wlasne ryzyko babka zmienia firmy non stop bo jest problemowa a i od firmy nie dostaniecie nr do zmienniczki ktora jest na miejscu bo beda sie chronic ze Rondo i ochrona danych osobowych ale dzięki bogu dziewczyna co tu  byla zostawiła  swoj nr do kontaktu PRZESTRZEGAM .pozdrawiam 

Ale muszę dodać ze wyjezdzalam z firma Seniorhelfer24 która prowadzi współpracę polsko -niemiecką z firma Sunacare..więc jak będziecie Panie wyjeżdżać przez takie pośrednictwo to proszę zapytać z jaką firmą niemiecką. Co do firmy polskiej nie mam zastrzeżeń,Pani z biura bardzo pomocna.!!!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FrauMiau tak z Pania z polskiej firmy mialam kontakt non stop tel lub na watsaap a z Panią z niemieckiej firmy Sunacare kontakt byl tylko jeden odnośnie znajomości jezykowej a jak źle sie dzialo to do niej rowniez zadzwonilam ale ona odlozyla tel....a po kolejnej próbie dzwonienia mnie odrzuciła.Więcjej napisałam co myślę...że zamiast stanąć z problemem oko w oko to unika tematu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
O 9.04.2020 at 14:09, KOCICA11 napisał:

Witam jestem obecnie na tej szteli !!! dzieki bogu dziś zjezdzam w nocy co pani Damie nie jest na rękę. Dama bogata ale racje zywieniowe jak w więzieniu albo i gorzej. Ale nie o tym przestrzegam przed firma Sunacare z Berlina babka o  imieniu Basia krlra rekrutuje polki do pracy  chyba trzyma sztame ze szkopami !!!!zadzwonilam przedstawiam problem a ona sie rozlaczyla zamiast stanąć z problemem oko w oko ...typowa Swinia i zero jak dla mnie.Jak tam pojedziecie to na wlasne ryzyko babka zmienia firmy non stop bo jest problemowa a i od firmy nie dostaniecie nr do zmienniczki ktora jest na miejscu bo beda sie chronic ze Rondo i ochrona danych osobowych ale dzięki bogu dziewczyna co tu  byla zostawiła  swoj nr do kontaktu PRZESTRZEGAM .pozdrawiam 

masakra to dosc typowe dla tych koordynatorow niemieckich jak tylko jest problem to maja w d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PanOpiekun napisał:

masakra to dosc typowe dla tych koordynatorow niemieckich jak tylko jest problem to maja w d

Na szczęście nie zawsze. Polscy koordynatorzy też czasami nie potrafią zmierzyć się z problemami, które zgłaszają opiekunowie a szkoda bo w większości te problemy dałoby się jakoś rozwiązać. Chowanie głowy w piasek i zostawianie opiekunów bez pomocy działa w większości przydakow na niekorzyść firmy. W efekcie tracą zlecenia i dobrych opiekunów >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...