Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pro-senior_top.jpg

 

Oferta pracy w opiece

Opieka nad Panią Ingrid
Wynagrodzenie1300 euro
Termin: 15.03.20

form.png

 

O zleceniu

Aktualny stan zdrowia:
Pani Ingrid: 79lat, 59kg, 162 cm. Posiada orzeczenie o 2 stopniu niepełnosprawności. Jeśli chodzi o higienę to samodzielnie potrafi zadbać o higienę twarzy, ust, lecz z resztą ciała potrzebuje pomocy. Nie ma problemów z nietrzymaniem moczu. Pani Ingrid cierpi na demencję, depresję, alzheimera, Parkinsona, hipertonię, cukrzycę i wysokie ciśnienie krwi. Porusza się o własnych siłach przy pomocy rolatora. Pani Ingrid używa podczas kąpieli Badelift. Potrzebuje jednak pomocy przy ubieraniu i wchodzeniu po schodach. W nocy ma problemy ze snem. Ma lekkie problemy ze wzrokiem i nosi okulary.
Zadania opiekunki:
Sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie. Ważne by opiekunka mobilizowała Panią Ingrid do podejmowania samodzielnie czynności i wspólnie wykonywała z nią czynności związane z utrzymaniem domu (wspólne pieczenie,gotowanie)

Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie,
  • transport pod konkretny adres,
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
  • stały kontakt z naszym biurem w Opolu i kooperantem w Niemczech.

Kontakt

PRO-SENIOR Sp. z o.o.
ul. Cygana 4 lokal 206
45-131 Opole
TEL: +48 77 442 83 38
www.prosenior.pl

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...