Skocz do zawartości

Nowoczesny system kar forumowych


 Udostępnij

Rodeo  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem Karnego rodeo?

    • Tak, oczywiście. Tylko to zadziała
    • Nie, będziemy już grzeczni
  2. 2. Czy Baśka powtarzająca się powinna siedzieć przy stoliku jako pierwsza?

    • Tak, nic z niej już nie będzie...
    • To kara dla byka! Przecież to nie on złamał regulamin.


Rekomendowane odpowiedzi

@Moderator No to trzeba było mówić od razu, że w ilości siła. Ja zgłaszam spam zawsze, ale jak dojrzę i widze, że na przykład Mirabelka pisze, że juz zgłosiła, to ja nie zgłaszam, zeby nie niepokoić Moderacji, bo i tak się zdarzało, że Moderacja czasami nas opiermandalała, że ją zasypujemy czymś tam w nadmiarze. My są proste opiekunki, to trzeba nam wyklarować jak krowie na rowie :d :d :d . Oczywiście propozycji walki z bykiem przez BN, tez odebrałam jako żart :d .

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, Dodzisława napisał:

@Moderator No to trzeba było mówić od razu, że w ilości siła. Ja zgłaszam spam zawsze, ale jak dojrzę i widze, że na przykład Mirabelka pisze, że juz zgłosiła, to ja nie zgłaszam, zeby nie niepokoić Moderacji, bo i tak się zdarzało, że Moderacja czasami nas opiermandalała, że ją zasypujemy czymś tam w nadmiarze. My są proste opiekunki, to trzeba nam wyklarować jak krowie na rowie :d :d :d . Oczywiście propozycji walki z bykiem przez BN, tez odebrałam jako żart :d .

Widzicie - prośba o zgłoszenie. Nie widzicie, nie macie czasu - trudno. ALE nasza uwaga dotyczy osób, które nie zgłosiły, ale odpowiadały robotowi, podbijając siłę spamu. 

A tu przykład takiej rozmowy. Kilkanaście bezsensownych postów, ale też prośby o zgłaszanie. Po co takie rozmowy w temacie o pracy w opiece:

Spamer: lasix
Baśka: O Jezuuuuuu....ręce opadają :(
Mirelka1965: Zgłoś...jako i ja zgłosiłam. Niech go Moderacja zablokuje za spamowanie >:(
Baśka: Nooo...kiedyś odważę się i zgłoszę ...jeszcze tego nie robiłam xd
Mirelka1965: To do dzieła...ab sofort, bo będzie nam tutaj takie nieprzyzwoite reklamy dalej zapodawał :haha:
foczka: axygen miał na mysli człowiek chyba,he he Jeszcze go po świętach zatwardzenie trzyma:):):)
Baśka: O kutwaaaa....bo nie wyrobię a do łazienki na pięterko trza xd
foczka: Wolne tłumaczenie ,hi hi hi
Na nową generację robaków ,proszek czosnkowy-flagowy produkt USA:):):):)
Niech się nikt nie waży tego "wajrusa" z ciekawości otwierać ,bo sobie zamorduje kompa!!!

@foczka63 tu Ci humoru nie brakowało....

Po co to odpowiadanie, dalsze zaśmiecanie merytorycznego tematu i robienie roboty moderacji.

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dodzisława napisał:

@Moderator No to trzeba było mówić od razu, że w ilości siła. Ja zgłaszam spam zawsze, ale jak dojrzę i widze, że na przykład Mirabelka pisze, że juz zgłosiła, to ja nie zgłaszam, zeby nie niepokoić Moderacji, bo i tak się zdarzało, że Moderacja czasami nas opiermandalała, że ją zasypujemy czymś tam w nadmiarze. My są proste opiekunki, to trzeba nam wyklarować jak krowie na rowie :d :d :d . Oczywiście propozycji walki z bykiem przez BN, tez odebrałam jako żart :d .

Może czekoladę jadłaś? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@Afryka i ja 

ni du du :(((

Gdzie te spamy?

Przyklady moze jakies Modersacja zapoda?

Podaliśmy kilka postów wyżej. 

5 minut temu, foczka63 napisał:

Gupia ja ,że w ogóle głos zabierałam.Postaram się nie zabierać.Przepraszam.

@foczka63 jak dzieci. Obrażę się i koniec. To jest forum, nie szkoła, nie przedszkole. Tu ma być przyjaźnie. Mamy taką rolę, że czasami musimy zwrócić uwagę, ale ani to miłe, ani przyjemne. Szanujmy się nawzajem to będzie i miło i przyjemnie dla wszystkich. Karać źle, żartować źle. Nie dogodzisz. Nie chcecie - nie pomagajcie, nie zgłaszajcie, ale  przynajmniej nie utrudniajcie odpisując spamerom i powielając w odpowiedziach ich linki.  

Temat (byka) zamykamy.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...