Skocz do zawartości

Garnki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna mam płytę indukcyjną... Garnki na nią czekały prawie 10 lat i są takie stare-nowe jak wiele rzeczy, które zastałam w tym mieszkaniu, które zaczęłam remontować dla siebie. Trochę były użytkowane na kuchence elektrycznej... Żaden z nich do indukcji się już nie nadaje  bo nie łapie :o Dlatego jak ktoś chce kupować garnki z drugiej ręki, a mają być do płyty indukcyjnej, to radzę wyposażyć się w magnes, który powinien mocno przyczepiać się do dna... inaczej indukcja nie zadziała.)))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta a ja nie potrafię gotować na indukcji:$. Moment nieuwagi i mam węgiel:tak2:.  No i najważniejsze: jak ogromne pole elektromagnetyczne wytwarza taka kuchnia:szok:! Dlatego zostaję przy gazie. Piekarnik elektryczny. I już. 

Moja córuś tak zrobiła bo też nie umiała gotować na indukcji.., czyli ma kuchnię z gazem i piekarnik elektryczny :) Ja jestem tak zacofana, że muszę iść w całą nowoczesność, a kuchenkę sobie chwalę :tak2: Inna sprawa, że  to zadupie nie ma gazu, czyli i wyboru jakiegoś nie mam xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@Malina 1 podaj prosze strone z tymi garnkami,

Dziekuje:tak:

Podziękujesz jak Ci poda stronę ...nie wyskakuj przed szereg , bo po próżnicy dziękować będziesz :szydera: I nie zapominaj ...nie wszyscy święci garnki lepią :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Hej Miśku. Co prawda nie dysponuję żadnym nowym kociołkiem ale i tak Cię uściskam:szydera:

Ale się wpyliłem...

... w jakieś "Garnki" . 

Jak już tu jestem, to zapodaję, że to są garnki EDENBERG :cześć3:

"Kociołek" mam swój - uścisk odściskowuję ☺️

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A ja mam takie zwyczajne. Ale smakuje z nich tak samo jak z tych wypasionych. Liczy się?:haha:

No i sosna :szydera:@sayonara 52 poszukuje garnków ...na pokaz . Gotować w nich nie będzie , ale wszystkie będą zazdraszczać ...że ma :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca się pppppp.pieprzysz Barbaro .

nie na pokaz, tylko maja byc funkcjonalne,

Teraz jak sa robione na indukcje, skad mam wiedziec osoba ,,starej daty,, czy pasuja na kuchnie gazowa?:lanie:

A nie lepiej do aktualnego  koloru  lakieru do  paznokci dobrać ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja indukcji bym w życiu nie zamieniła, dla mnie nie ma nic lepszego, gazu się sama pozbyłam, nie chcę tego smrodu, na początku miałam piecyk gazowy, Junkers i tak się zrazilam, że wypieprzyłam i junkers i gaz, nawet tutaj na Campingu mam indukcje z Lidla, chwale sobie bardzo, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi bo ty high tech jestes.

A ja malo postepowa.:$

Icek zawodził , lamentował .....ajajaj ...panie Boże ...żebym tak wygrał los na loterii ...

I tak dzień w dzień ...od rana do nocy .

Pewnego dnia niebo rozchyliło się ....i wk..zdenerwowany na maksa pan Bóg gromkim głosem się wydarł :

Icek ...do jasnej cholery ty w końcu kup los !!!!

@sayonara 52 zdecyduj się na jakieś i  kup w końcu te garnki ....albo przestań gotować :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@sayonara 52 zdecyduj się na jakieś i  kup w końcu te garnki ....albo przestań gotować :szydera:

A ja się nie zgadzam. Planowanie jest przyjemniejsze od realizacji. A jak ktoś zamierza wydać trochę kasy na lepszy towar to nie chce ich utopić w czymś bezwartościowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

A ja się nie zgadzam. Planowanie jest przyjemniejsze od realizacji. A jak ktoś zamierza wydać trochę kasy na lepszy towar to nie chce ich utopić w czymś bezwartościowym. 

Co Ty nie powiesz ? :szydera:

A  teraz bez jaj ...ponad cztery lata temu wymieniliśmy ( jeszcze -my ) garnki , które miały być ....na wieki  a niestety nie były  :haha:Kupiliśmy wtedy nie jakieś tam " pokazówy " , tylko gołym okiem widoczne było , że solidniejsze . Wydatek taki sobie , bo nie tysiące a kilka setek kosztowały . Nadają się też na płyty indukcyjne , są w miarę solidne , ciężkawe i już zastanawiam się po cholerę był mi potrzebny konkretny komplet , jeśli używam ich raz od wielkiego dzwonu a te większe ...oj ...za jakiś czas będą za ciężkie dla starszej pani :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się oj to to!

Jutro wyjezdzam.

Garnkow naogladalam sie.

Nic nie kupilam .

Zdecyduje sie na Gerlacha ,ale wczesniej obejrze te z Ikea.

Wczoraj byla w ,,Sel gros,,czy jakos tak.

Jak sie zaparlam przy garnkach,to siostra ledwo mnie wyciagnela .

Najbardziej pasuje mi kupic gary na sztuki,

ale  ni ma tak dobrze,

Na sztuki wychodzi duuzo drozej.,ale po chusteczke mam miec w komplecie gar do gotowania na parze np?

Lub inne wymyslne badziewie,ktorgo nie bede uzywac????

 

Rodziny nie mam duzej i nie wydaje przyjec.

To po sosne mi 4 gary 5 litrowe?

Decyzja prawie zapadla, jeszcze oblece Ikea w DE ,porownam.

No widzisz Basko 

@Baśka powtarzająca się,temat trudny,a ja spod znaku Byka, wiec dlugo i powoli mysle:haha:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca się oj to to!

Jutro wyjezdzam.

Garnkow naogladalam sie.

Nic nie kupilam .

Zdecyduje sie na Gerlacha ,ale wczesniej obejrze te z Ikea.

Wczoraj byla w ,,Sel gros,,czy jakos tak.

Jak sie zaparlam przy garnkach,to siostra ledwo mnie wyciagnela .

Najbardziej pasuje mi kupic gary na sztuki,

ale  ni ma tak dobrze,

Na sztuki wychodzi duuzo drozej.,ale po chusteczke mam miec w komplecie gar do gotowania na parze np?

Lub inne wymyslne badziewie,ktorgo nie bede uzywac????

 

Rodziny nie mam duzej i nie wydaje przyjec.

To po sosne mi 4 gary 5 litrowe?

Decyzja prawie zapadla, jeszcze oblece Ikea w DE ,porownam.

No widzisz Basko 

@Baśka powtarzająca się,temat trudny,a ja spod znaku Byka, wiec dlugo i powoli mysle:haha:

 

 

 

 

 

W sumie ja też rozważam .....Waga jestem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...