Skocz do zawartości

SONDAŻ WYBORCZY X.2019 R.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Zasadniczo nie lubię się wypowiadać na tematy polityczne ale nie trzeba głosować na KO żeby PIS nie miał większości. Wystarczy że pozostałe partie odbiorą głosy i zmniejszy się przewaga PIS.

Pod warunkiem, że przekroczą próg wyborczy, który dla koalicji wynosi 8% i takie koalicje jak np. Bezpartyjni i Samorządowcy, nie mają szans na przekroczenie tego progu i to jest kawałek tortu dla PiS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Przesadzasz. Każdy fanatyzm jest niestrawny po prostu. 

Nie uważam się za fanatyczkę tylko za rozsądnie mysląca osobę.Już sie źle żyje w państwie rządzonym przez fanatyków właśnie.Jak nas wyprowadzą z UE i zamkną granicę to wtedy spojrzysz na to inaczej.Ja nie chcę żyć w państwie totalitarnym,które zagląda w każdy kąt mojego życia,zmusza do wyznawania jednej słusznej religii i wszystko kontroluje.Ty chcesz?

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Afryka napisał:

Pod warunkiem, że przekroczą próg wyborczy, który dla koalicji wynosi 8% i takie koalicje jak np. Bezpartyjni i Samorządowcy, nie mają szans na przekroczenie tego progu i to jest kawałek tortu dla PiS. 

To nie ulega kwestii. Już wielokrotnie pisałam żeby nie marnować głosów. I nie muszę do tego czytać żadnych linków. To elementarz wyborczy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

O tutaj wyczytałam. No ale obiecanki cacanki...

w temacie wyborczym, myszko.Z lewakami nie pisze,nie rozmawiam , bo czerwoni to , jak wy to piszecie na stronie ,goowno.Buziaczki myszko!

Edytowane przez alina0610
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

O tutaj wyczytałam. No ale obiecanki cacanki...

w temacie wyborczym, myszko.Z lewakami nie pisze,nie rozmawiam , bo czerwoni ,dla mnie, to jak wy to piszecie na stronie,zeby sie nikt nie czepial slownictwa czerwonoarmistow -goowno.Buziaczki myszko!

Edytowane przez alina0610
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.10.2019 at 18:22, foczka63 napisał:

http://www.math.edu.pl/system-wyborczy

Jeśli ktoś ma w planie głosować na mniejsze partie,któe na 99,9% nie przekroczą progu wyborczego,niech najpierw zapozna się z powyższym.Oddając głos na partię bez szans to tak,jakby głosował na innapartię ,która próg wyborczy na pewno przekroczy.Takich partii wg różnych sondaży mamy tylko 3 praktycznie,w porywach 4.Ale chyba nikt rozsądnynie marzy o tym,żeby do Sejmu i Senatu naszego kraju weszła partia faszystowska?Przeczytajcie to koniecznie ,jesli chcecie by Wasz głos naprawdę miał znaczenie.

To najważniejsze wybory w jakich uczestniczymy ,od 89 roku.Polskie być ,albo nie być.Żebyśmy się dzieciom i wnukom nie musieli tłumaczyć "dlaczego?"....

no , musze to skomentowac.Czy naprawde uwazasz ,ze demokratyczne wybory to z gory ustawione 65%? - tak bylo w 89 r.dla lewakow  . taki przywilej. gdyby bylo inaczej padliby w przedbiegach.Buziaczki , myszko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, alina0610 napisał:

no , musze to skomentowac.Czy naprawde uwazasz ,ze demokratyczne wybory to z gory ustawione 65%? - tak bylo w 89 r.dla lewakow  . taki przywilej. gdyby bylo inaczej padliby w przedbiegach.Buziaczki , myszko.

 

Myślisz jak Krystyna Pawłowicz.  Dla mnie ona jest bez autorytetu i bez argumentów, które przemawiają do normalnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alina0610 napisał:

w temacie wyborczym, myszko.Z lewakami nie pisze,nie rozmawiam , bo czerwoni to , jak wy to piszecie na stronie ,goowno.Buziaczki myszko!

Jak Ty jesteś biedna...Tylko to potrafisz.....obrażać,nie rozmawiać.Jesteś po prostu biednym,zindoktrynowanym tchórzem....

Postawa tak typowa,że aż śmieszna.

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...