Skocz do zawartości

Jaki samochód dla kobiety ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, ORIM napisał:

Bywa :d księżniczka Anna spadła z konia

Auto ma 1626 mm wysokości,a prześwit wynosi 140 mm wiec jak jesteś szczupła to nie tylko możesz spaść ale i sie wsunąć pod :szydera:

tak zgadzam się z Tobą Księzniczka spadła haha ...ale mój kierowca nie pozwoliłby na to haha:pżebym wpadła w ten ...hmmm. ...prześwit:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Orim,jakie masz zdanie nt.SKODA YETI w gazie?

 

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Orim,jakie masz zdanie nt.SKODA YETI w gazie?

Nie jestem fanem aut na gaz,ale to jednak mały pikuś.

Skoda to dość kontrowersyjna firma.Jej produkty mają tyle samo zwolenników co przeciwników.Niby VW a jednak nie do końca.Auto typowo przystosowane na teren jeśli masz napęd 4X4.Wysoko zawieszone i sztywne zawieszenie.Jednak zewnetrznie słaby lakier.W srodku dość dużo twardych plastkiów.Samochód jest również dość głośny.Ogólne wrażenie fajne,tylko z czasem zaczynają klekotać plastiki w kabinie.

 

z17667383Q,2009-Skoda-Yeti-Elegance---wn

Jak widzisz wnetrze dupy nie urywa.Silniki TSI to jednostki VW produkowane po części w Skoda Auta.Masa drobnych usterek.Wiem jednak że w Twoim przypadku to auto może się sprawdzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Wiem jednak że w Twoim przypadku to auto może się sprawdzić 

No właśnie rozglądam się za samochodem z wysokim zawieszeniem,a ta Skoda takie ma i cenowo tez jest w miare jak na nasza kieszeń,ok 25-30 tys. roczniki 2010-12.No i musi być w gazie koniecznie,wiadomo,oszczędniej.Teraz mamy Hondę HRV,odpowiednio wysokie zawieszenie ,ale autko 2000r,beznyna i zaczynamy do niego dokładać,starzeje się to i awarie są.Powoli się rozglądamy za czymś nowszym.I takim co nie pali jak smok:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

No właśnie rozglądam się za samochodem z wysokim zawieszeniem,a ta Skoda takie ma i cenowo tez jest w miare jak na nasza kieszeń,ok 25-30 tys. roczniki 2010-12.No i musi być w gazie koniecznie,wiadomo,oszczędniej.Teraz mamy Hondę HRV,odpowiednio wysokie zawieszenie ,ale autko 2000r,beznyna i zaczynamy do niego dokładać,starzeje się to i awarie są.Powoli się rozglądamy za czymś nowszym.I takim co nie pali jak smok:) 

A czemu nie pomyslicie o dislu ? Te 2.0 i z napęd 4X4 naprawde dobrze się sprawują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ORIM napisał:

Tak sobi pooglądałem obrazki i troszkę się zozmarzyłem:d

PEUGEOT 3008 drugiej generacji w sprzedaży od 2016 r

peugeot-3008-galeria-redakcyjna.jpgpeugeot-3008-galeria-redakcyjna-13.jpgpeugeot-3008-galeria-redakcyjna-11.jpgpeugeot-3008-galeria-redakcyjna-17.jpgpeugeot-3008-galeria-redakcyjna-02.jpgpeugeot-3008-galeria-redakcyjna-07.jpg

Czy to nie jest piękne auto ?

Podobaja mi sie peugeoty. Nawet usiadlam sobie w Paryzu na Polach Elizejskich w salonie w jakims pieknym modelu...niebieskim...A co, kto mi zabroni?

Ale to nie ten model, drzwi sie inaczej otwieraly. 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Podobaja mi sie peugoty. Nawet usiadlam sobie w Paryzu na Polach Elizejskich w salonie w jakims pieknym modelu...niebieskim...A co, kto mi zabroni?

Ale to nie ten model, drzwi sie inaczej otwieraly. 

To jest średniak z rodziny :d Są dwa mniejsze :1008 ( ten ma właśnie przesuwane drzwi) peugeot_208_watermarked_-_front.jpgPeugeot-2008-2017-recall.jpg2008 a większy to 5008peugeot-5008-ii-2017-4-7643585ad,910,500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dziś może auto nie całkiem dla kobiety,ale kobieta wygląda w nim czarująco.FORD MUSTANG Cabrio 

mustang-gt-cabrio-mieten.jpg Nie wiem dlaczego,ale ostatnio widzę ich wiele na niemieckich ulicach i zaczynają mi się coraz to bardziej podobać.Wiem,wiem co napiszecie.Ze facet chce sie odmłodzić i coś tam sobie przedłużyc kupując taki samochód.Może coś w tym jest,a skoro tak nie nie ma co z tym walczyć.Wydaje mi się jednak że wybierając ten samochód kupuje się legędę (na taki mnie nie stać)images?q=tbn:ANd9GcTzmgMVoTadTwxLv6X1ilN a nie pojazd na dojazd do pracy czy na zakupy do Biedronki.Te z rocznika 1960 sa poza moim zasięgiem finansowym,te nowsze to a i owszem.Można teraz spytac kto to bedzie tankował.Powiem wam,że takich pytań nikt nie zadaje kupując BMW a spalanie jest podobne.Osiagi jednak sa zupełnie inne.Muzyka jaka płynie z silnika Mustanga jest nie do przebicia.To wszystko wydobywa się z klasą,przyjemnie dla ucha z takiej naprzykład jednostki napędowej 

Produkowany

od 2010 do 2014 roku

Pojemność skokowa

3726 cm³

Typ silnika

benzynowy

Moc silnika

305 KM (224 kW) przy 6500 obr/min

Maksymalny moment obrotowy

380 Nm przy 4250 obr/min

Umiejscowienie wałka rozrządu

DOHC

Liczba cylindrów

6

Układ cylindrów

widlasty

Liczba zaworów

24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@ORIM a ile taka legęda kosztuje...tak tylko pytam  ? :szydera:

Ma na to wpływ wiele czynników.Oczywiście rocznik.Moc silnika i czy chcesz go kupić w Polsce czy sama sprowadzić. Modele z 2007 r kupisz juz za 30 000 za rok 2019 to juz trzeba liczyć sobie 52 000 ......euro w wersji GT z silnikiem 5 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Ma na to wpływ wiele czynników.Oczywiście rocznik.Moc silnika i czy chcesz go kupić w Polsce czy sama sprowadzić. Modele z 2007 r kupisz juz za 30 000 za rok 2019 to juz trzeba liczyć sobie 52 000 ......euro w wersji GT z silnikiem 5 litrów

O jeżuuu...trochę mi brakuje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...