Skocz do zawartości

Pochwalijki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj poszłam na ogród. Mile byłam zaskoczona, że jeszcze borówka amerykańska jest na krzakach,brzoskwinie też nie wszystkie opadły. Truskawki - maliny też jeszcze owocuja no i jabłek jest od..... I trochę. 

Wszystko co się dało pozrywalam i dzisiaj mam w planie jablecznik upiec i dzemy porobić. W tamtym roku jak wróciłam o tej porze to już nic z owoców nie zastała co by się do czegokolwiek nadawało. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Palacze i Palaczki .

Pochwalam się , że odkryłam w necie świetny pochłaniacz fajkowego smrodu :oklaski: Wystarczy wsypać do miseczki sody oczyszczonej i dolać octu . Postawiłam sobie dzisiaj rano na parapecie ( palę w oknie ) i muszę przyznać , że wchodzę do pokoju i nie uderza mnie smród w nozdrza :oklaski: Mam nadzieję , że to nie przez pogodę , ponieważ panuje upał i dymek nie robi cofki do pokoju . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Hej Palacze i Palaczki .

Pochwalam się , że odkryłam w necie świetny pochłaniacz fajkowego smrodu :oklaski: Wystarczy wsypać do miseczki sody oczyszczonej i dolać octu . Postawiłam sobie dzisiaj rano na parapecie ( palę w oknie ) i muszę przyznać , że wchodzę do pokoju i nie uderza mnie smród w nozdrza :oklaski: Mam nadzieję , że to nie przez pogodę , ponieważ panuje upał i dymek nie robi cofki do pokoju . 

Violuś zanim wypróbuję to jeszcze zapytam "Katar masz?" :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, violka napisał:

Pochwalam się , że odkryłam w necie świetny pochłaniacz fajkowego smrodu :oklaski: Wystarczy wsypać do miseczki sody oczyszczonej i dolać octu . Postawiłam sobie dzisiaj rano na parapecie ( palę w oknie ) i muszę przyznać , że wchodzę do pokoju i nie uderza mnie smród w nozdrza :oklaski: Mam nadzieję , że to nie przez pogodę , ponieważ panuje upał i dymek nie robi cofki do pokoju . 

To jak w tym dowcipie....

Przychodzi staruszka do lekarza i mówi: 
- Panie doktorze, mam taki problem z gazami, ale tak naprawdę to mi nie przeszkadza. Moje bąki nigdy nie śmierdzą i są zawsze bardzo ciche. Prawdę mówiąc, pierdnęłam już ze 20 razy od kiedy jestem u Pana w gabinecie. Nie wiedział pan o tym, bo są bardzo ciche i wcale nie śmierdzą. 
Doktor na to: 
- Rozumiem, proszę zażywać te tabletki codziennie i wrócić do mnie za tydzień. 
Po tygodniu babcia przychodzi z powrotem do gabinetu i mówi: 
- Panie doktorze, nie wiem co do cholery pan mi dał, ale teraz moje bąki, choć nadal ciche, śmierdzą niemiłosiernie.... 
- Dobrze! - odpowiada lekarz - Teraz gdy już przeczyściliśmy pani nozdrza, zajmiemy się słuchem...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, INEZ napisał:

Wczoraj poszłam na ogród. Mile byłam zaskoczona, że jeszcze borówka amerykańska jest na krzakach,brzoskwinie też nie wszystkie opadły. Truskawki - maliny też jeszcze owocuja no i jabłek jest od..... I trochę. 

Wszystko co się dało pozrywalam i dzisiaj mam w planie jablecznik upiec i dzemy porobić. W tamtym roku jak wróciłam o tej porze to już nic z owoców nie zastała co by się do czegokolwiek nadawało. 

Przyjeżdżam na dżem :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

@INEZ nieładnie tak się śmiać z kolegi :p 

Każdemu się może zdarzyć ;)

Pozdrawiam ciepluśko i fajnie Cię słychać' ;) ♥

Gdziezbym śmiała śmiać się z kolegi. S miałam się z pomyłki tematów. 

Jak będę chciała się z kogoś pośmiać to założę temat Podsmiechujki;)

Na dzemik serdecznie zapraszam :hura:a jak nie zdążysz przyjechać to przywiozę do de oczywiście specjalnie dla Ciebie z dedykacją. Nienapoczety słoiczek :cmok:trinity GIF

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tutaj ostanio było o grzybach, że dałam się namówić na las, Slodziak chcial mi sie pochwalić ,,ile to drzew nascinał i jakich, drzewa ogromy ,oczyszczone bele leżą przy drodze ,ale to drzewa chore ,zaatakowane przez robactwo, ale nischt zu tragisch, zdrowych jest full, :szydera: a ja w poszukiwaniu grzybów, nazbierałam jakis śmiesznych grzybów , podobnych do podgrzybków ale z fioletowymi nóżkami, ale tak mi sie spodobały ,że uszczęsliwiona zbieralam i zbierałam, nawet jak będą nie teges , to pójdą w śmieci, a radosci w zbieraniu nawet trujaków nikt mi nie zabierze:tak2: w domu się okazało,że polowa to robaczywki, w śmieci i garstka czystych:szydera: ale twardo gotuję z cebulą i zobaczę jaka cebula będzie,  ufff, abym żyła po tych moich zbiorach

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

Tyle tutaj ostanio było o grzybach, że dałam się namówić na las, Slodziak chcial mi sie pochwalić ,,ile to drzew nascinał i jakich, drzewa ogromy ,oczyszczone bele leżą przy drodze ,ale to drzewa chore ,zaatakowane przez robactwo, ale nischt zu tragisch, zdrowych jest full, :szydera: a ja w poszukiwaniu grzybów, nazbierałam jakis śmiesznych grzybów , podobnych do podgrzybków ale z fioletowymi nóżkami, ale tak mi sie spodobały ,że uszczęsliwiona zbieralam i zbierałam, nawet jak będą nie teges , to pójdą w śmieci, a radosci w zbieraniu nawrych nie znaszet trujaków nikt mi nie zabierze:tak2: w domu się okazało,że polowa to robaczywki, w śmieci i garstka czystych:szydera: ale twardo gotuję z cebulą i zobaczę jaka cebula będzie,  ufff, abym żyła po tych moich zbiorach

Blondi :o Nie jedz grzybów, których nie znasz !!!! :szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Ugotowalam z cebulą i cebula biała raczej, ale tak patrzę na nie, ładniutkie i bialutkie, woda nie byla gorzka,ale mam trochę na ,,nie jedzenie"

W życiu bym nie zjadła grzyba, którego nie znam. Nie wiem co Ci przyszło do głowy :szok::szok::szok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

W życiu bym nie zjadła grzyba, którego nie znam. Nie wiem co Ci przyszło do głowy :szok::szok::szok:

Moje są podgrzybki złotawe,,o takie same jak te,ja jestem dziewczyna grzybowa , wącham nawet grzyby czy pachną jak powinny,,takie nóżki miały,,identyczne,myślę ,że będę żyła,,:tak2:

podgrzybek-zlotawy1.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

:haha:Moje są podgrzybki złotawe,,o takie same jak te,ja jestem dziewczyna grzybowa , wącham nawet grzyby czy pachną jak powinny,,takie nóżki miały,,identyczne,myślę ,że będę żyła,,:tak2:

podgrzybek-zlotawy1.jpg

Będziesz żyła, chyba po to żebym mogła Cię udusić :szydera: Przez Ciebie korale mi wypadły w trakcie nawlekania, zbieram z podłogi ...xd

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Będziesz żyła, chyba po to żebym mogła Cię udusić :szydera: Przez Ciebie korale mi wypadły w trakcie nawlekania, zbieram z podłogi ...xd

O.o:cool: brile Ci pożyczę na te korale ,,  i się wydało,,Danuśka robi biżuterię:szydera::oklaski: nie zapomnij się tylko pochwalić:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...