Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Lekkie zlecenia/ od końca sierpnia/ Samotnie mieszkająca seniorka


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Postbauer- Heng (30 km od Norymbergii)
Data wjazdu: 30-08-2019
Wynagrodzenie: 1300 € netto/ miesiąc
Znajomość języka: lepsze podstawy/ komunikatywny

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Miejsce:

Postbauer- Heng (30 km od Norymbergii)

Data wyjazdu:

2019-08-30

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1300 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

komunikatywny

Podopieczny:

Podopieczną jest samotnie mieszkająca 88-letnia seniorka. Kobieta cierpi na początkującą demencję (bywa zdezorientowana, zapomina się). W domu porusza się samodzielnie, bez wsparcia, na zewnątrz używa rollatora.

Opis oferty:

Seniorce należy pomóc głównie w higienie, przebieraniu się . Samodzielnie korzysta z toalety. Zdarza jej się raz w nocy wstać do toalety. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Kobieta mieszka w dwurodzinnym domu- na górze w oddzielnym mieszkaniu mieszka jej syn z rodziną (pomaga w razie potrzeby). Do dyspozycji opiekunki jest osobny, w pełni umeblowany pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z lepszą podstawową/ komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1300 € netto/ miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...