Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

pde_top.png

SAMOTNY MOBILNY SENIOR 47533 Kleve 1350 euro
Wynagrodzenie: 1300-1350 euro
Miejscowość: 47533 Kleve

form.png

 

Informacje o podopiecznych

Sprawdzona firma PERSONEL DLA EUROPY (certyfikat nr 11627) poszukuje Opiekunki ze komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Praca od zaraz
MIEJSCOWOŚĆ : 47533 Kleve ( BLISKO HOLENDERSKIEJ GRANICY)

✔️Wynagrodzenie 1300-1350 euro netto / miesiąc
✔️ Zwrot kosztów podróży do i z pracy. ?
✔️ Jasne warunki
✔️ Wypłaty zawsze na czas
✔️ Indywidualne podejście do potrzeb i umiejętności

Podopieczny ur. 1931rok ,Chodzi przy rollatorze ,choruje na inkontynencję i cukrzycę. Brak chorób psychicznych. Dla opiekunki osobny pokój z tv , internetem.
Osoby zainteresowane proszone są o aplikację na adres email ;lub kontakt telefoniczny
[email protected]
✔️503422036

Kontakt

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numer 957-390-451, drogą mailową [email protected] lub wypełniając poniższy formularz:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...